Büyük Torbalı

4 MHP’li siyaset okulundan mezun oldu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
4 MHP’li siyaset okulundan mezun oldu
282 Görüntüleme
29 Ocak 2010 - 22:54
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

MHP Ilçe Baskani Musa Serbest, Ulkü Ocaklari Baskani Cumhur Eren, Çaglar Aran, Necip Atesoglu ve Evren Tekin genel merkezin düzenledigi okuldan sertifikalarini aldi

MILLIYETÇI Hareket Partisi Ge-nel Merkez’in Ankara’da düzenle-mis oldugu ‘Siyaset Okulu’na Torbali’dan katilan MHP’liler dün ilçeye döndü. 2 gün süren egitim-de katilimlar Izmir ve Aydin ille-rinden gerçeklestirildi. Her ilçe-den 5 kisinin katildigi ‘Siyaset Okulu’na Torbali’dan MHP Ilçe Baskani Musa Serbest, Ulkü Oc-aklari Baskani Cumhur Eren, Çaglar Aran, Necip Atesoglu ve Evren Tekin katildi. Dün Torbali-ya dönen heyet, 2 süren egitimin kendileri için çok yararli oldu-gunu belirtti.

MILLI IRADEYI MILLIYETÇI IRADEYE ÇEVIRMEK
GENEL Merkez’in düzenledigi ve 2 gün süren egitimin çok ve-rimli oldugunu ifade eden Torbali Ulkü Ocaklari Baskani Cumhur Eren, “Egitimin ilk gününde aka-demik, ikinci gününde ise partiyle ilgili dersler verildi. Ilk günkü akademik dersler Gazi Universi-tesi profesörleri tarafindan verildi. Ikinci gün verilen partiyle ilgili egitimleri ise Genel Baskan yar-dimcilari ve milletvekilleri verdi. Izmir’den 170 kisi egitime katildi. 2 gün süren bu egitim çok verimli geçti. Siyasetin bilimsel, akade-mik çalismalarini ve genel mer-kezimizin ülke gündemine bakis açisini daha iyi ögrendik. Bize verilen egitimin mesaji milli ira-deyi milliyetçi iradeye çevirmek-ti. 2 gün boyunca ögrendikleri-mizi ilçe teskilati olarak köy, ma-halle ve kahvehane gezilerimizde vatandaslarimiza anlatacagiz” seklinde konustu.

TORBALILI GENÇLERE ÇAGRI
ULKU Ocaklari’nin subat ayi içe-risinde Kizilcahamam’da egitim kampina girecegini söyleyen Eren, “Egitim çalismalarina çok önem veriyoruz. Siyaseti egitimli, ülke sorunlarina vakif, çevresine duyarli, dünyada olup bitenleri takip eden gençlerin yapmasi için çabaliyoruz. Torbali’da da iler-leyen günlerde tiyatro basta ol-mak üzere birçok etkinligimiz olacak. Ilçemizdeki gençlerden etkinliklerimize katilmalarini ve çalismalarimizda aktif rol alma-larini istiyoruz” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web