Büyük Torbalı

40 yillik kahvehane isletmecisi döner salonu açti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
40 yillik kahvehane isletmecisi döner salonu açti
211 Görüntüleme
19 Mart 2010 - 23:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

YASANAN ekonomik kriz nedeniyle isini kaybeden birçok kisi yeni bir is arayisi içine giriyor. Bunlardan biri olan Nedim Dogan kahvehanecilik, soförlük ve garsonluk gibi islerin ar-dindan döner salonu açmaya karar vermis. Geçtigimiz hafta Ismet Pasa Caddesi’nde faaliyete baslayan Dogan 0235 Döner Salonu’nda amaçla-rinin vatandaslarin uygun fiyatlarla karinlarini doyurmalarini saglamak oldugunu belirten isletme sahibi Do-gan, amaçlarinin kar etmek degil hal-ka hizmet etmek oldugunu söyledi.

KAHVEHANE ISLETMECILIGINDEN DÖNERCILIGE
40 yil kahvehane isleten ve yasanan ekonomik kriz nedeniyle birkaç yil içinde birçok is degistirmek zorunda kalan isletme sahibi Nedim Dogan, son olarak döner salonu açmaya ka-rar vermis. Herkese ve herkeseye hi-tap edebilecek bir mekânda Torbalili-lara en iyi hizmeti sunmak için böyle bir mekân açtiklarini belirten Dogan “Kahvehaneciligin ardindan soförlük ve garsonluk gibi isler yaptim. Son 10 aydir da issizdim. Nasil bir is yapabilecegimi düsünürken döner salonu açmaya karar verdim. Vere-cegim hizmetle vatandaslarin kaliteli ürünlerle en ekonomik fiyatlara ka-rinlarini doyurabilmelerini saglamak amaciyla geçtigimiz hafta açilisimizi yaparak ilçe halkina hizmet vermeye basladik. Açilisimiza yogun bir ilgi vardi. Bu nedenle bizi yalniz birak-mayan herkese tesekkür ediyorum. Ilk günden beri bekledigimizin de üzerinde bir ilgiyle karsilastik. Bun-dan sonraki günlerde talebin çok da-ha fazla olmasini bekliyoruz” dedi.

KALITEYI UYGUN FIYATA SUNUYORUZ
HER damaga hitap edebilmek ama-ciyla ürün çesitlerinin fazla olmasina dikkat ettiklerini belirterek önümüz-deki günlerde gelen talebe bagli ola-rak çesitleri daha da arttirmayi plan-ladiklarini söyleyen Dogan “Tavuk döner, tavuk izgara, adana kebap, kusbasi, köfte ve sandviç çesitleri-mizle müsterilerimize hizmet veriyo-ruz. Önümüzdeki haftadan itibaren et dönerimizle de hizmet verecegiz. Urünlerimizi hazirlarken mümkün oldugunca en iyi malzemeyi kullan-maya ve en uygun fiyata sunmaya özen gösteriyoruz. Torbali’da bu sekilde hizmet veren birçok isletme var. Sagliklari açisindan vatandas-larin bilinçli olmasi ve kaliteli mal-zemeleri kullanan yerleri tercih et-mesi gerekiyor” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web