Büyük Torbalı

700 milyar Torkos’a helal olsun

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
700 milyar Torkos’a helal olsun
211 Görüntüleme
22 Temmuz 2010 - 22:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kongreye bir gün kala agabey Karasu tüm konusulanlara son noktayi koydu:Hamit parasini, vaktini enerjisini bu takima verdi ama destek göremedi. Heykelimizi diksinler istemedik ama bir kere helal olsun diyen bilen çikmadi

TORBALISPOR Pazar günü olaganüstü genel kurulunu ger-çeklestirecek. Genel kurula sa-yili saatler kalmasina ragmen henüz bir aday çikmamasi hem camiayi hem de Torbalispor’a gönül veren taraftarlari tedirgin ediyor. Kulüp Baskani Hamit Karasu ve yöntemininin yeteri kadar destek alamadiklarini ge-rekçe göstererek istifa etmesi-nin ardindan yönetim boslugu yasayan Torbalispor kritik bir esikte. Rakipleri ard arda trans-ferler yapip lige hazirlanan Torbalispor’da tüm bu islerle ilgilenecek bir yönetimin olma-masi endise yaratiyor. 3. Lig 2. Grup’ta yer alan ve önümüzdeki sezon disli rakiplerle mücadele edecek olan Torkos’un yöneti-me henüz hiç kimse talip degil. Ilçe kamuoyunda Hamit Kara-su’nun geçtigimiz yil oldugu gi-bi giyabinda baskan seçilebile-cegi ve yeniden takimin basina geçebilecegi konusurken Kara-su’nun agabeyi Mustafa Karasu tüm bu söylentilere son noktayi koydu. Kardesinin aday olmasi-na veya giyabinda seçilmesine kesinlikle izin vermeyecegini söyleyen Karasu, “Hamit para-sini, vaktini enerjisini bu taki-ma verdi ama destek göremedi. Sahadaki çimleri bile kendi el-leri ile diken bir adami hiç kim-se anlamak istemedi. Heykeli-mizi dikmelerini istemiyorduk ama hiç degilse takdir edilebi-lirdik” dedi.

BIR KISI ÇIKIP HELAL OLSUN DEMEDI

KARDESI Hamit Karasu’nun 3 yildir Torbalispor için büyük bir özveri ile çalistigini, maddi ve manevi birçok fedakârlikta bulundugunu söyleyen Karasu, “Kesinlikle aday degiliz. Simdi bizden aday olmamizi bekle-yenler olaylar bu noktaya gel-meden önce bugünü hesap ede-cekti. Takimi sampiyon ettik, paramizi, vaktimizi enerjimizi verdik ama hiç kimseye yara-namadik. Bir kisi çikip da ‘helal olsun’ demedi. Biz görevimizi yerine getirdik. Tek istedigimiz dogru anlasilmakti. Torbalispor tarihinde bir ilke imza attik. Çok basarili bir dönem geçirdik ama çikar pesinde kosan, ber-duslari, çakallari memnun ede-medik. Insanlar basarilarimizi, fedakârliklarimizi görmek, ko-nusmak, yazmak istemedi.  Ha-mit’in Torbalispor’a verdigi emegi hiç kimse vermez. Geç-tigimiz dönem de baskan olma-sini istemedik ama giyabinda seçtiler. Bu defa buna asla mü-saade etmem. Seçim günü o sa-londa olacagim ve asla böyle bir duruma izin vermeyecegim”

ADAM GIBI BIRI ÇIKARSA BORCU BAGISLARIZ

KULUBUN Hamit Karasu ve sahibi oldugu Musal Otomotiv’-e çok borçlandigi, bu borcun aday olacak kisileri ürküttügü yönündeki tespitlere de son noktayi koyan Karasu, “Biz takimi devraldigimizda kulübün Hamit’e milyarlarca borcu vardi zaten. Futbolculara ve piyasaya da çok borcu vardi. Simdi ne piyasaya ne de futbolculara borcumuz var. Kulübe 700 mil-yar bagisladik bugüne kadar. Helal hos olsun. Gerekirse bir kisim daha bagislariz. Adam gibi bir yönetim çikarsa bagis-layacagimiz para helal olsun. Borcumuzu zaten gelecek yö-netimden degil Iddia’dan tahsil ederiz. Gelen yönetimden bir kurus para istemiyoruz. Biz, maddiyat için degil Torkos sev-dasi için fedakârlik yaptik”

BUNDAN sonra Torbalis-por’a sadece manevi destek vereceklerini, yönetime gir-meyi kesinlikle düsünme-diklerini söyleyen agabey Karasu, “Hamit zaten ni-sanlandi, yakinda evlenecek. Biz Torbali’yi seviyo-ruz, Torbalispor’u seviyo-ruz, futbolu seviyoruz ama kalbimiz çok kirgin. Yeni yö-netime basari diliyoruz. Umariz hak ettigi gibi yöne-tilir” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web