REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Aksünger ziyaret edecek

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Aksünger ziyaret edecek
364 Görüntüleme
07 Mart 2016 - 8:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yoğun bir şekilde yeni üye kaydı için çalışan CHP Torbalı İlçe Örgütüne Pancar’dan 2 yeni üye katıldı. Yeni üyelere rozetlerini CHP İlçe Başkanı Uygur taktı. Hareketli günlerin yaşandığı ilçe örgütünü bugün CHP Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger ziyaret edecek.

 

CHP Bilişim ve Teknolojiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erdal Aksünger, bugün saat 14.00’de İlçe Örgütünü ziyaret edecek. İlçe Başkanı İsmail Uygur, Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer tarafından karşılanacak olan Aksünger, parti çalışmalarını aktarıp ilçede yapılan projeleri kontrol edecek. Erdal Aksünger aktif üyelik konusunda bazı bilgiler verecek. Yeni üyelikler konusunda bütün bürokrasiyi kaldırdıklarını, bütün ilçelere bizzat genel merkezden yapılan web sayfası sayesinde bunun çok kolaylaşacağını üyelerine aktaracak olan Aksünger, Türkiye’de Sol geleneği ve CHP’nin buradaki duruşunu anlatacak. CHP İzmir Milletvekilliğinden sonra Genel Başkan Yardımcısı olan Erdal Aksünger ilk kez ilçeye ziyarette bulunacak.

2 YENİ ÜYE ROZET TAKTI

Öte yandan CHP’de üye kayıtları tüm hızıyla sürüyor. Önceki gün parti binasına gelerek üye olmak istediklerini söyleyen Pancar Mahallesi sakinlerinden Nurettin Çakır ve Kadir Valın’ın üye kayıtları yapıldı. Çakır ve Valın’ın rozetlerini CHP İlçe Başkanı İsmail Uygur taktı. Siyasete CHP çatısında devam etmek istediklerini ve bu yüzden partiye üye olduklarını söyleyen Nurettin Çakır ve Kadir Valın “Türkiye’deki ayrımcılık, bölücülük arttı. Tüm bunların hesabını soracağız. Ülkenin kötü gidişatına dur demek için CHP çatısı altına girdik. Rozetlerimizi taktık. Bundan böyel partimizin daha ileri noktalar gelmesi için elimizden geleni yapacağız. Pancar’da örgütlenmek için de çalışmalar yapacağız” dedi.

GÜCÜMÜZE GÜÇ KATIYORLAR

CHP çatısı altında Torbalı’ya ve Türkiye’ye hizmet edecek kişi sayısının yapılan üye kayıtları ile her geçen gün arttıüğını dile getiren CHP Torbalı İlçe Başkanı İsmail Uygur “Partimize olan ilgi ve sevginin her geçen gün artması bizleri sevindiriyor. Torbalı’daki birçok seçmenin CHP çatısına katılmaları son derece mutlu edici bir durum. Yeni üyelerimiz bundan böyle Cumhuriyet Halk Partisi için hizmet edecekler. CHP, yoksul halkı temsil ediyor. Artık güçlü bir parti olduğumuzu hem Torbalı’ya hem de Türkiye’ye ispatlıyoruz. 60 yıldır Türkiye’de işsizlik, yoksulluk hat safhada, gelir dağılımında ki adaletsizlik ise tüyler ürpertici. Yandaşlarının gemi, fabrika, banka sahibi olduğu bir iktidarla karşı karşıyayız. Bu duruma dur demek içinde CHP’ye ihtiyaç var. Son günlerde ülkede yaşanan sorunlar vatandaşın canına tak etti. Ülke içindeki karışıklığın yanı sıra düşman olmadığımız komşumuz kalmadı. CHP Torbalı İlçe Örgütü olarak partimizi daha iyi noktalara getirmek için çaba sarf ediyoruz. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da bize güç veriyor. Nurettin Çakır ve Kadir Valın’ın üyeliklerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Serkan GÜNBAY

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web