Büyük Torbalı

Anadolu sanal alemin tozunu attirdi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Anadolu sanal alemin tozunu attirdi
183 Görüntüleme
01 Nisan 2010 - 21:56
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye genelinde gerçeklestirilen yarismaya www.Toral.k12.tr adli web sayfasiyla katilan Anadolu Lisesi, 106 okul arasinda 9.sirada.

BILGISAYAR Bilisim.net’in dü-zenledigi “Güzel Okulum en gü-zel web sitesi” yarismasi tüm hi-ziyla devam ediyor. Türkiye ge-nelinde gerçeklestirilen yarisma-ya www.Toral.k12.tr adli web sayfasiyla katilan Torbali Anado-lu Lisesi, oylamalarin devam et-tigi su günlerde 9. sirada bulunu-yor. 106 okulun katildigi yaris-mada oylamalar bu hafta tamam-lanacak. Okulun web sayfasini hazirlayan Bilisim Teknolojileri Ögretmeni Ismail Emre Yeles-tepe, Türkiye genelinde böyle bir basari yakaladiklari için mutlu oldugunu dile getirdi.

OYLAMADA 9. SIRADA YER ALIYOR
CHIP dergileri, Çizgi-Tagem ve Exa bilisim hizmetlerinin spon-sor oldugu ve Bilgisayer Bili-sim.net Türkiye genelindeki okullar arasinda en güzel web sayfasi yarismasi gerçeklestirdi. Okul sitelerinin bulundugu yaris-maya 106 okul katildi. Karadeniz Teknik Universitesi Bilgisayar ve Ögretim Teknolojileri Bölüm baskani ve ögretim üyelerinin jüri üyeligini yaptigi ilk elemede 106 okuldan sadece 20 tanesi, finale kalabildi. 20 okulun kaldi-gi finalde oylamalar, Bilgisayar Bilisim.net sitesi üyeleri tarafin-dan gerçeklestirilecek. Oylama tüm hiziyla devam ederken, Anadolu Lisesi 20 okul arasinda 9. sirada bulunuyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web