Büyük Torbalı

Ankara’dan programı alıp sahaya inecekler

AK Parti’nin Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ilişkin anayasa değişikliği referandumu için yürüteceği kampanya, 25 Şubat’ta Ankara’da başlayacak. Toplantıya katılacak Torbalı SKM Başkanı Oğuzhan Çelik ve ekibi önümüzdeki hafta sahaya iniyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ankara’dan programı alıp sahaya inecekler
142 Görüntüleme
22 Şubat 2017 - 12:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti’de kampanya sürecine yönelik detaylar, 25 Şubat Cumartesi günü Ankara Spor Salonunda düzenlenecek “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Kampanya Tanıtım Toplantısı”nda, Genel Başkan ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından kamuoyuna açıklanacak. AK Parti, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini “3i” olarak belirlediği “İstikrar, istiklal, istikbal” formülü ile halka anlatacak. Tanıtım toplantısına, teşkilat mensuplarının, belediye başkanlarının ve il genel meclis üyelerinin, kuruluşundan bu yana görev yapan bütün il başkanlarının, AK Parti grup üyelerinin, partiyle üyelik ilişkisi devam edenlerin ve vatandaşların davet edildiği öğrenildi. Toplantıya Torbalı’dan da geniş katılım bekleniyor. Cuma günü Ankara’ya gidecek ekibin içerisinde olan Torbalı SKM Başkanı Oğuzhan Çelik, o tarihten itibaren belirlenen yol haritası çerçevesinde çalışmaları hızlandıracaklarını söyledi.

TOPLANTILAR SÜRÜYOR
25 Şubat’ta Ankara’da AK Parti’nin ‘Evet’ kampanyasıyla ilgili büyük bir tanıtım yapacağını, ardından da ülke genelinde sahalara inilerek 18 Maddenin sıkılmadık el, gidilmedik ev kalmayıncaya kadar en iyi şekilde anlatılacağını ifade eden Torbalı SKM Başkanı Oğuzhan Çelik, “Neden evet denilmesi gerektiğine dair maddeleri akılcı ve akıcı bir üslupla halkımıza takdim edeceğiz. Referandum sonucunda da ‘Evet’ diyenlerin sandıkta daha fazla çıkacağına inanıyoruz” dedi. Dün akşam teşkilatta geniş katılımlı bir toplantı yapan ekip Torbalı’da evet oyu çıkması için işi sıkı tutuyor.

SAHAYA İNECEĞİZ
Aktif bir şekilde saha çalışmalarının başlayacaklarını, bunun yanı sıra eğitim ve toplantıların da süreceğini söyleyen Oğuzhan Çelik, “25 Şubat’ta halk oylaması ile ilgili yürütülecek kampanya tanıtılacak. Biz de Ankara’da olacağız. Ardından çalışmalarımızı hızlandıracağız. Zaten halihazırda toplantılarımız devam ediyor. Eğitimlerimiz, STK ziyaretlerimiz, mahalle toplantılarımız olacak” dedi. Ankara’da yapılacak lansmanın ardından, AK Parti, 81 il teşkilatıyla sahaya inerek, referandum için çalışmalara başlayacak. Programda, referandum sürecinde kullanılacak materyaller teşkilata dağıtılacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web