Büyük Torbalı

Ayrancilar, Yazibasi ve Kusçuburun’a saglik servisi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ayrancilar, Yazibasi ve Kusçuburun’a saglik servisi
378 Görüntüleme
25 Ocak 2010 - 23:28
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali Tip Merkezi gelen talepler dogrultusunda Egekent 4, Ayrancilar, Yazibasi ve Kusçuburun güzergâhlarinda servis araci ile hizmete basladi

AYRANCILAR’DA saglik ocaklarindan baska saglik ku-rumu bulunmamasi nedeniyle vatandaslar sikinti yasiyor. Özellikle saat 18:00’den son-ra saglik ocaklarinin da açik olmamasi büyük problem ya-ratiyor. Torbali Tip Merkezi Ayrancilar halkinin bu soru-nuna çözüm bulmak amaciyla 4 Ocak tarihi itibariyle ücret-siz servis araçlariyla hizmet vermeye basladi. Su anda sa-dece 2 araçlar hizmet veren Tip Merkezi önümüzdeki ay-larda saat 18:00’den sonra da servis araçlariyla hizmet ver-meyi planliyor. Tip Merke-zinin kurumsal yöneticisi Ah-met Simsek, Torbali’da tek olmanin bilinciyle hareket et-tiklerini belirterek vatandasin bu servis uygulamasindan çok memnun oldugunu söyledi.

SORUNA ÇÖZUM
AYRANCILAR’DA nüfus ol-dukça yüksek olmasina rag-men saglik alaninda çok sag-likli bir hizmet verilemedigini belirterek Torbali Tip Mer-kezi’nin de gelen talepler dogrultusunda Egekent 4, Ayrancilar, Yazibasi ve Kusçuburun güzargahlarinda servis araci ile hizmet ver-meye basladigini söyleyen Simsek “Ayrancilar halkinin saglik sorununa servislerimiz ile çözüm bulmak istedik. Bu hizmetimiz sayesinde vatandaslar soguk hava kosul-larindan çok fazla etkilenme-den Tip Merkezimize ulasabi-liyorlar. Ayrica ekonomik kriz nedeniyle alim gücü düsen vatandaslarin birçogu yol parasini ödemekte zorlanabi-liyor. Bu anlamda da servis hizmetimizle ilçe halkina yardimci oluyoruz” dedi.

AKSAMLARI DA HIZMET VERMEYI PLANLIYORUZ

AYRANCILAR ve Egekent-4’te oturan tip merkezine en kisa sürede ve rahat bir sekil-de ulasmalarini saglayan üc-retsiz servis araci uygulamasi-nin 4 Ocak 2010 tarihinde basladigini belirterek hastala-rin bu uygulamadan çok memnun oldugunu söyleyen Simsek “Servis araçlarimizin güzergahlari Ayrancilar Ilkög-retim Okulu önü, Ayrancilar PTT önü, Fevzi Çakmak Ma-halle Muhtarligi, Aras Cafe önü, Egekent Eshot duraklari, 80. Yil Eshot duraklarindan olusmakta.Ilk aracimiz Ayran-cilar Ilkögretim Okulu önün-den saat 08:00’de ikinci araci-miz da 09:30’da hareket edi-yor. Tip merkezinde tedavisi biten hastalari birakmak için servis araçlarimiz tip merke-zimizin önünden Persembe günleri saat 17:30’da diger günlerde ise 16:00’da hareket edecek.” dedi. Ayrancilarin en büyük sikintisinin saat 18:00-den sonra saglik hizmeti ali-nabilecek bir kurulus olma-masi oldugunu belirten Sim-sek, gelecek olan talepler dogrultusunda aksamlari da servis araçlari ile hizmet ver-meyi planladiklarini söyleye-rek “Torbali’da tek olmanin sorumlulugu ve bilinci içinde-yiz. Bu çalismalarimizda hal-kin desteklerini bekliyoruz”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web