Büyük Torbalı

Baykal bile tebrik etti, Ismail Uygur etmedi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Baykal bile tebrik etti, Ismail Uygur etmedi
231 Görüntüleme
01 Mart 2010 - 23:04
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

BIR ay önce gerçeklestirilen Genel Kurulda Torbali Soförler ve Otomobilciler Odasi baskan-ligina ikinci defa seçilen Civa Ismail Akman’a tebrik ve ziyar-etler devam ediyor. CHP Genel Baskani Deniz Baykal, Izmir milletvekilleri, Büyüksehir Be-lediye Baskani Aziz Kocaoglu ve ilçe belediye baskanlari Ak-man’a tebrik mesajlari gönderir-ken, Torbali Belediyesi Baskani Ismail Uygur’dan herhangi bir tebrik mesaji gelmedi. Uygur’un tebrik etmemesini degerlendiren Akman, baskanin is yogunlugu nedeniyle kendisini tebrik ede-medigine inanmak istedigini söyledi. Ismail Uygur kong-re sürecinde Akman’in rak-ibi Remzi Ekti’yi destek-lemisti.

BAYKAL’DAN TEBRIK MESAJI
31 Ocak 2010 pazar günü Sultan Dügün Salonu’nda yapilan Olagan Genel Ku-rul’da 640 soför esnafi san-dik basina gitmisti. Mevcut Baskan Civa Ismail Akman, Remzi Ekti ve Gürsel Ka-raca’nin baskanlik için ki-yasiya yaristigi seçimde Akman, 328 soför esnafinin oyunu almis ve yeniden baskanlik koltuguna otur-mustu. Tekrar baskanlik koltuguna oturduktan sonra kendisini birçok kisinin teb-rik ettigini ifade eden Ak-man, “Telefon ve ziyaret di-sinda tebrik mesaji gönde-renler de oldu. Bunlarin basinda CHP Genel Baskani De-niz Baykal, Büyüksehir Beledi-ye Baskani Aziz Kocaoglu, Iz-mir Milletvekilleri’nden Bülent Baratali, Mehmet Ali Susam, Oktay Vural, Ahmet Kenan Tan-rikulu, Konak Belediye Baskani Hakan Tartan, Balçova Belediye Baskani Mehmet Ali Çalkaya, Narlidere Belediye Baskani Ab-dül Batur ve Karsiyaka Belediye Baskani Cevat Durak geliyor.”

ÇAY IÇMEYE BEKLIYORUZ
GENEL Kurul’da yaptigi açik-lamada Ismail Uygur’un kapisi-na 18 defa gittigini ve görüse-medigini açiklayan Akman’a baskan olduktan sonra da Uy-gur’dan tebrik veya ziyaret gel-medi. Uygur’un tebrik etmem-esinin is yogunlugundan kay-naklandigina inandigini ifade eden Akman, “Herhalde önü-müzdeki günlerde bizleri tebrik etmeye gelir. Kendisini odamiz-da çay içmeye bekliyoruz. Ilçe-mizin belediye baskanidir ve il-çe halkina hizmet veriyor. Artik birlik ve beraberlik içerisinde Torbali’nin sorunlarini çözmek adina görüs alis verisinde bulu-nacagiz. Kendisiyle uyum içeri-sinde çalisacagiz. Bizim kapim sonuna kadar açik” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web