Büyük Torbalı

Behlül’ün odasindaki tablo gençlerin rüyalarini süslüyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Behlül’ün odasindaki tablo gençlerin rüyalarini süslüyor
461 Görüntüleme
16 Şubat 2010 - 23:13
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Imren Cam Ticaret’in sahibi Mehmet Kiliç, son dönemde özellikle de Ask-i Memnu dizisinde Behlül’ün odasinda bulunan Eyfel Kulesi tablosunun yogun ilgi gördügünü söyledi

HERKESIN yogun ilgisini çeken diziler günlük hayati-mizdaki tercihlerimizi de önemli ölçüde etkiliyor. Dizi kahramanlarinin kiyafetleri-nin günümüz modasinin olusturmasinin ardindan simdi de ev dekorasyonlari da dizilere göre yapilmaya baslandi. Torbali’da geçtigi-miz haftalarda faaliyete bas-layan Imren Cam Ticaret’in sahibi Mehmet Kiliç, özel-likle de Ask-i Memnu dizi-sinde Behlül’ün odasinda bulunan Eyfel Kulesi tablo-sunun yogun ilgi gördügünü söyledi.

EYFEL ODASI
GEÇTIGIMIZ haftalarda fa-aliyete baslayan Imren Cam Ticaret sanatsal çerçeve ga-lerisi olarak müsterilerine hizmet veriyor. Ilçenin tek sanatsal galerisi olan Imren Cam Ticaret Hüseyin Yener Caddesi 4051 Sokak’ta faa-liyet gösteriyor. Önümüzde-ki günlerde ürün çesitlilik-lerini arttirmak istediklerini belirterek müsterilerin tale-pleri dogrultusunda yeni ürünler temin etmeye basla-diklarini söyleyen isletme sahibi Mehmet Kiliç, tablo meraklilarinin dizilerde gör-dükleri tablolari yakindan takip ettiklerini belirterek “Özellikle de Behlül’ün oda-sinda bulunan Eyfel Kulesi tablosu çok ilgi görüyor” seklinde açiklama yapti.

SIPARIS ÇALISMALAR
UNLU sanatçilarin tablolari-nin yani sira küçük hediye-lik tablolar ve dekoratif ay-nalarla da müsterilerine hiz-met verdiklerini söyleyen Kiliç “Elimizde her bütçeye uygun çerçeve alternatifleri bulunuyor. Hazir tablo ve dekoratif ayna çesitlerimizin disinda vatandaslarin getir-dikleri objelere çerçeve ya-piyoruz. Ayrica siparis üze-ine yagli boya ve karakalem çalismalari yapabiliyoruz. Bununla ilgili olarak da pro-fesyonel ressamlarla çalisi-yoruz” dedi.

POTANSIYEL YUKSEK
7 yildir bu alanda hizmet verdigini belirterek Torbali’-da büyük bir potansiyel ol-dugunu görmesi üzerine il-çede faaliyete basladigini söyleyen Kiliç “Bu isi daha önce Sivas’ta yapiyordum. Zaman zaman Torbali’ya gelip gittigim sirada buradaki potansiyeli gördüm. Torbali hizla gelisen bir ilçe ve burada ev dekorasyonuna çok önem verenler var. Ben isimi çok seviyorum. Bu nedenle de bu alandaki ge-lismeleri yakindan takip ediyorum. Urünlerin fiyat-lari 15 TL’den basliyor ve büyüklügüne, kullanilan malzemeye göre artiyor” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web