Büyük Torbalı

Benim esnafim isini bilir

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Benim esnafim isini bilir
286 Görüntüleme
14 Ocak 2010 - 23:15
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

3579 esnaf 10 Subat’ta sandik basina gidecek. Dün bir basin toplantisi yapan Tamer “Torbali esnafinin bir dönem daha devam et baskan diyeceklerine inaniyorum” dedi.

TORBALI Esnaf ve Sanatkarlar Odasi seçimlerinde tarih belli ol-du. Oda Baskani Sezai Tamer, dün bir basin toplantisi yaparak se-çimlerin 10 Subat 2010 tarihinde saat 10:00’da Sultan Dügün Salo-nu’nda yapilacagini belirtti. Seçim tarihini Ilçe Seçim Kurulu’na bil-dirdiklerini ifade eden Tamer, id-diali açiklamalarda bulundu. Tor-bali esnafinin sagduyulu olduguna vurgu yapan Tamer, “Benim esna-fim isini bilir” dedi.

SEÇIM TARIHI AÇIKLANDI
ODA seçimleri yaklasirken, ilçe siyaseti iyice isinmaya basladi. Torbali Esnaf ve Sanatkarlar O-dasi Baskani Sezai Tamer, seçim-lerle ilgili açiklama yaparken, me-rakla beklenen seçim tarihini de açikladi. Seçimlerin en iddiali adaylarindan biri olan oda baskani Tamer, basin toplantisinda rakip-lerine adeta gözdagi verdi. Oda seçimi tarihini Ilçe Seçim Kuru-lu’na bildirdiklerini ifade eden Ta-mer, “3579 esnafin oy kullanacagi seçim, 10 Subat 2010 günü saat 10:00’da Sultan Dügün Salonu’-nda gerçeklesecek. Bu tarihte ya-pilacak olan seçimin öncelikle tüm adaylar ve Torbalili esnaflar için hayir, bereket ve huzur içinde geçmesini temenni ederim. San-diktan hangi aday çikarsa çiksin, sahsim adina ona saygiliyim. So-nuçta sandiktan çikacak her türlü neticede Torbalili esnaf kazanma-li” seklinde konustu.

ESNAF “DEVAM ET BASKAN” DIYECEKTIR
23 yildir Esnaf Odasi’na kayitli olan ve bu 23 yilin 18 yilinda yö-netimde bulunan, 9 yildir da bas-kanlik koltugunda oturan Sezai Tamer, seçime 1 aydan kisa bir süre kala iddiali bir açiklama yap-ti. Sezai Tamer, “Torbalili esnaf isini bilir. Kendi sagduyusuyla, oyunu hangi adaya verecegini gayet iyi bilir. Torbalili esnafin sagduyusuna, bana olan güvenine ve destegine inancim sonsuz. Tor-bali esnafinin bir dönem daha ‘Devam et baskan’ diyeceklerine inaniyorum” diye konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web