Büyük Torbalı

‘Bir seyin yok’ deyip gönderdiler kafatasinda çatlak çikti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
‘Bir seyin yok’ deyip gönderdiler kafatasinda çatlak çikti
732 Görüntüleme
15 Temmuz 2010 - 21:38
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 Torbali Devlet Hastanesi’nde agri kesici verilen vatandas Bozyaka’da 3 gün tedavi gördü

ÇALISTIGI fabrikanin çatisini onarirken dengesini kaybedip asagi düsen, tedavi için gittigi Torbali Devlet Hastanesi’nde ‘Bir seyin yok’ denilen Hasan Yavas’in kafatasinin çatladigi tespit dildi. 3 gündür Bozyaka Egitim ve Arastirma Hastanesi’nde tedavi gören Hasan Yavas önceki gün taburcu edildi. Pancar Kazim Karabekir Caddesindeki evinde dinlenen Yavas, Torbali Devlet Hastanesi’nde kendisi ile ilgilenilmemesinden yakindi.

AGRI KESICI VERDILER

PANCAR’DA ikamet eden 46 yasindaki Hasan Yavas geçti-gimiz günlerde talihsiz bir ka-za geçirdi. Is arkadaslari ile birlikte çalistigi fabrikanin ça-tisini onaran Yavas dengesini kaybedince ayaginin kaymasi sonucu asagi düstü. Kabur-galari zedelenen ve kafasindan darbe alan Yavas arkadaslarin-in yardimi ile Torbali Devlet Hastanesi’ne gitti. Burada nö-betçi doktor tarafindan kabur-galari muayene edilen Yavas agri kesici ilaç verilerek eve gönderildi. Aksam saatlerinde kafatasinda agrilar baslayan genç adam ertesi gün tekrar Torbali Devlet Hastanesi’ne gelerek Beyin Cerrahi Klini-ginde muayene edildi. Dokto-run kendisinden röntgen filmi istedigin ve ‘kusma, bulanti bas dönmesi var mi ‘ gibi so-rular yönelttigini söyleyen Ya-vas, “Bana sordugu sikayet-lerin hiçbir yoktu. Çektirdigim filme bakti, önceki gün verilen agri kesiciyi kullanmami is-tedi. Ardindan ‘Endiselenecek bir seyin yok’ deyip eve gönderdi. Gece yarisi bulanti, kusma ve bas dönmesi gibi sikâyetlerim basladi. Sabah er-kenden Bozyaka Egitim ve Arastirma Hastanesi’ne gittim. Benimle yakindan ilgilenip tüm tetkiklerimi yaptilar. Bir-kaç film çektiler ve kafata-simda çatlak oldugu ortaya çikti. 3 gün boyunca gözetim altinda kaldim” dedi.

ILGISIZLIK

“BOZYAKA’YA gitmeseydim belki de su an ölümle pençele-siyor olacaktim” diyen Hasan Yavas Torbali Devlet Has-tanesi’nde yeteri kadar ilgi gösterilmemesinden dert yan-di. Yavas, “Torbali yakin ol-dugu için sürekli Devlet has-tanesine gitmek zorunda kali-yoruz. Acil durumlarda ilgi ek-sikligi olmasi kimi zaman hayati tehlikelere yol açabilir. Hastane yetkililerin daha duyarli olmasini bekliyoruz”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web