Büyük Torbalı

Bitisik tuvalet kriz yaratti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bitisik tuvalet kriz yaratti
215 Görüntüleme
03 Mart 2010 - 22:55
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Arkatli Çarsisi’na kurulan portatif tuvaletin Akbank Torbali Subesine bitisik olmasi banka yetkilileri ile Belediye’yi karsi karsiya getirdi. Banka Müdürü Levent Dura hukukî yollardan haklarini arayacaklarini söyledi

GEÇTIGIMIZ hafta Torbali Belediyesi tarafindan Arkatli Çarsisinda tuvalet yapimina baslanmisti. Akbank Torbali Subesi’nin hemen bitisiginde yapilan bu tuvalet bankanin güvenligi açisindan tehdit olusturuyor. Tuvaletin yapil-mamasi konusunda Belediye-ye yapilan basvurunun deger-lendirilmedigini belirten Ak-bank Torbali Sube Müdürü Levent Dura, haklarini yasal yollardan arayacaklarini söyledi.

2004 YILINDA KARAR VERILMIS
DAHA önce 2008 yilinda bankanin hemen arkasinda tuvalet yapimina baslanaca-gini duyan banka yetkilileri konuyu arastirmak üzere Torbali Belediyesi’ne dilekçe yazmis fakat kendilerine her-hengi bir cevap verilmemis. Fakat geçtigimiz haftaya ka-dar hiçbir çalisma yapilma-masi üzerine tuvaletin yapi-mindan vazgeçildigini düsü-nen yetkililer geçtigimiz haf-ta çalismalarin baslamasi üzerine belediyeye yeniden bir dilekçe göndermis. Bu kez yazdiklari dilekçeye ce-vap aldiklarini belirten Du-ra“Belediye’den bize gelen cevaba göre 2004 yilinda ha-zirlanan imar planinda bu tu-valetin yapilmasina karar ve-rilmis. Bu nedenle de çalis-malara baslamislar. Fakat bu tuvaletin yapimi için seçtik-leri yerin çok dogru oldugu-nu düsünmüyorum. Çünkü yapilan portatif tuvaletin du-vari bizim binamizla bitisik durumda. En azindan bu ko-nuda bize de danisilip izin alinabilirdi” dedi.

TEDIRGINIZ
YAPILAN bu tuvaletin ban-kanin güvenligi açisindan da sakincali oldugunu belirterek bu durumun kendilerini tedir-gin ettiginin söyleyen Dura“ Bankamizda güvenlik açisin-dan her türlü alarm tertibati var. Fakat yinede temkinli davranmak gerekir. Yapilan tuvalet binasi bankamizin güvenligi açisindan büyük bir tehlike ve biz bu durum-dan oldukça rahatsiziz. Yapi-lan bu hatanin düzeltilmesi için hukuki yollara basvura-cagiz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web