Büyük Torbalı

Bu kahvenin müsterileri ansiklopedi okuyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bu kahvenin müsterileri ansiklopedi okuyor
302 Görüntüleme
04 Ocak 2010 - 22:45
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dagtekke’nin köy kahvesinde Ana Britannica gibi önemli ansiklopediler basta olmak üzere yem bitkileri, süt üreticiligi, tarim ve hayvancilik alanlarinda bilgilerin yer aldigi çesitli kitaplar yer aliyor

DAGTEKKE köyünde muh-tarlik tarafindan köy kahve-sinde olusturulan kitaplik hem köylü hem de köye gelen misafirler tarafindan kullanili-yor. Ansiklopedi ile tarim ve hayvancilik ile ilgili kitaplarin bulundugu kitaplik 3 yildir kullaniliyor. Kahvede oturan köylüler zamanlarini kahvede bos oturmak yerine ansiklo-pedi okuyarak geçiriyor.

KITAP ARTTIRILMALI
KITAPLIK hayirsever bir köylünün elinde bulunan an-siklopedileri ve kitaplari ba-gislamasi ile olusturulmus. Köy kahvesinde bulunan kitapligin 3 yildir kullanildi-gini belirten köy sakinlerin-den Muammer Sahin “Kitap-ligimizda bulunan kitaplarin sayisi az da olsa gerektiginde buradaki kitaplara basvuruyo-ruz. Kitapligimizda basta Ana Britannica ansiklopedisi ol-mak üzere yem bitkileri, süt üreticiligi, tarim ve hayvan-cilik alanlarinda bilgilerin yer aldigi çesitli kitaplar yer ali-yor. Köylü ihtiyaci oldugunda hayvancilik ve tarim ile ilgili konularda yada ansiklopedik bir bilgi gerektiginde bu k-itaplardan yararlandigi gibi buraya sifali suyumuzdan al-mak ya da köyümüzü gezmek için gelen misafirlerimizin de faydalandigi oluyor. Kullan-digimiz bu kitaplik yeterli de-gil. Kitap sayisi artarsa ve da-ha farkli kitaplar da yer alirsa köylü açisindan çok iyi olur. Kahvede oturup çayimizi içer-ken bir yandan da farkli alan-lardaki kitaplari okuyarak bilgimizi arttirabiliriz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web