Büyük Torbalı

Bu Torkos lideri de avlar

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bu Torkos lideri de avlar
209 Görüntüleme
30 Mart 2010 - 22:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

2. Lig yolunda önemli bir yol kat eden ve bu hafta liderle kendi evinde oynayacak olmasi nedeniyle büyük bir avantaj yakalayan Torkos’ta Teknik Direktör Adnan Özbagci iddiali açiklamalarda bulundu

BALIKESIRSPOR ve Araklispor galibiyetleriyle, bir anda zirveye ortak olan Torbalispor’da bahar havasi esiyor. 2. Lig yolunda önemli bir yol kat eden ve bu hafta liderle kendi evinde oynaya-cak olmasi nedeniyle büyük bir avantaj yakalayan Tor-kos’ta Teknik Direktör Ad-nan Özbagci iddiali açikla-malarda bulundu. 7 final ma-çina daha çikacaklarini ifade eden Özbagci, “Bu maçlarda en az hasar alip hedefimize ulasmak istiyoruz” dedi.

ALIN TERIMIZIN KARSILIGINI ALIYORUZ
TARIHINDE ilk defa 3. Lig Yükselme Grubu’nda müca-dele eden Torbalispor, son haftalarin en flas takimlarin-dan biri konumunda. Ust üste aldigi iki galibiyetle birlikte yeniden zirveye ortak olan Kirmizi Beyazli ekip, 12. hafta karsilasmasi içinde ça-lismalarini sürdürüyor. Her maça ayri olarak hazirlandik-larini ve bu karsilasmalarin kendileri için final niteligi tasidigini dile getiren Adnan Özbagci, “Kalan maçlarimizi da kazanip bir üst lige çik-mak istiyoruz. Bizim için Araklispor’da ayni, Kirik-hanspor’da. Son haftalarda iyi futbolumuzun karsiligini aliyoruz. Sahaya güzel futbol koyup, galip gelmek oldukça sevindirici. Geçtigimiz hafta-larda da iyi futbol oynama-miza ragmen, sonuca gidemi-yorduk. Artik alin terimizin, emegimizin meyvesini toplu-yoruz. Bundan sonra da ya-kaladigimiz havayla birlikte çikisimizi sürdürecegiz. Ba-sariya aç bir takimiz ve he-deflerimize de adim adim ilerleyecegiz” diye konustu.

TORBALI BU FUTBOLCULARLA GURUR DUYSUN
SON haftalarda elde edilen basariyla birlikte, ilçede ye-niden 2. Lig sesleri yüksel-meye basladi. Taraftarlara ve Torbali halkina da çagrida bulunan Teknik Direktör, “En önemli olay bütün ilçenin bu olaya, bu basariya inanmasi-dir. Ilçe halki bu futbolculari havaya sokmali. Torbali hal-kinin, siyasetçisinin, bürokra-tinin, esnafin herkesin bu ço-cuklara sahip çikmasi gere-kir. Onlarla gurur duysunlar. Eger bu havayi, bu uyumu yakalarsak basari da kendili-ginden gelecektir” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web