Büyük Torbalı

Bürokrasinin hanimefendileri geliyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bürokrasinin hanimefendileri geliyor
374 Görüntüleme
30 Mart 2010 - 22:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Izmir Valisi Cahit Kiraç’in esi Berrin Kiraç’in da hazir bulunacagi toplantida Vali Yardimcisi esleri ve 30 ilçe Kaymakam’inin esleri katilacak.

TORBALI Kaymakami Zeki Arslan’in esi Hatice Arslan 6 Ni-san’da üst düzey bürokrat esle-rini agirlayacak. Mülki idare amirlerinin eslerinin bulusacagi geleneksel toplantilarin Nisan ayi ayagi Torbali’da yapilacak. Izmir Valisi Cahit Kiraç’in esi Berrin Kiraç’in da hazir buluna-cagi toplantida Vali Yardimcisi esleri ve 30 ilçe Kaymakam’inin esleri katilacak. Hatice Arslan’in ev sahipligindeki organizasyon kapsaminda bayanlar 4 büyük fabrikayi ve ilçeyi gezecek.

FABRIKALARA ÇIKARMA
SIK sik erkek siyasetçilerin ve bürokratlarin ziyaret ettigi Tor-bali, 6 Nisan’da bürokrat eslerini agirlayacak. Yaklasik 40 bürok-rat esinin katilacagi bulusmaya Kaymakam Zeki Arslan’in esi Hatice Arslan ev sahipligi yapa-cak. Izmir Valisi Cahit Kiraç’in esi Berrin Kiraç’in öncülük etti-gi bulusmalar her ay farkli bir ilçede gerçeklesiyor. Her ay biraraya gelip degisik bir ilçede bulusan bayanlar o ilçenin dogal güzelliklerini gezip, önemli merkezlerini ziyaret ediyor. Torbali’daki bulusma 6 Nisan Sali günü ger-çeklesecek. Bayanlar Hatice Arslan öncülü-günde Alfemo, Phil-sa, Sun Tekstil, Bal-kar, Özgörkey’i zi-yaret edecek. Firma yetkilileri ile görü-secek olan bayanlar, faaliyet alanlari hak-kinda bilgi alacak. Daha sonra Metropolis Antik Kenti’ni ziyaret edecek olan ekip, son olarak Kir Kahvesi’nde düzenlenecek ‘Çay Partisi’ne katilacak. Hatice Arslan bayanlara ilçe hakkinda ayrintili sunum seklinde bilgi verecek.

“ILÇEMIZI TANITACAGIZ”
TORBALI’NIN ilk kez böyle bir bulusmaya ev sahipligi ya-pacagini söyleyen Hatice Ars-lan, ilçeyi en güzel sekilde temsil etmeye çalisacaklarini söyledi. Arslan, “Kayma-kam esleri, Sayin Ber-rin Hanimefendi’nin öncülügünde her ay bir araya geliyor. Torbali’da daha önce böyle bir organizasyon ol-mamis. Konuklari-miz arasinda daha önce ilçeye hiç gel-memis olanlar var. Ilçemizi en güzel se-kilde tanitmaya çalisa-cagiz. Torbali’nin ta-nitilacak en güzel yönünün sa-nayi oldugunu düsündügümüz için fabrikalarimizi gezecegiz. Ziyaretin verimli geçmesini düsünüyoruz” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web