REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyüksehir’in projesi Torbali’ya yakismadi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Büyüksehir’in projesi Torbali’ya yakismadi
223 Görüntüleme
05 Nisan 2010 - 21:56
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

UZUN süredir sessizligini ko-ruyan Adnan Yasar Görmez dün bir açiklama yaparak gün-demi degerlendirdi. Baskan Görmez öncelikle Izmir Bü-yüksehir Belediyesi’nin Tas-kesik Köyü’ne kurmayi plan-ladigi Kati Atik Bertaraf Tesisi ile ilgili konustu. Buca ve Bor-nova’nin karsi çiktigi bir pro-jeyi Torbali Belediye Baskani Ismail Uygur’un kabul edece-gine ihtimal bile vermedigini söyleyen Adnan Yasar Gör-mez, hastane, üniversite ve Ayrancilar’in ilçe olmasi ile ilgili da kisa degerlendirmeler-de bulundu.
Adnan Yasar Görmez, “Izmir Büyüksehir Belediyesi tara-findan yapimi düsünülen ve daha önce Buca ilçesi sinirlari içerisinde planlanan Kati Atik Bertaraf Tesisi tepkiler sonucu vazgeçilerek Torbali’ya plan-lanmistir. Biz Ak Parti teskilati ve meclis grubu olarak Torbali Belediye Meclisinde Torbali’nin hayrina olan her girisimi destekledik. Uyum içinde çalistik. Ancak Izmir metropol sinirlari içerisinde sanayisi, tarim alanlari ve Tu-rizm potansiyeliyle ön plana çikan Torbali’ya bu proje ya-kismadi. Sayin Baskan Ismail Uygur’un bu projeyi kabul edecegine ihtimal vermiyo-rum. Ayrica Torbali’nin Izmir-e uzakligi ve zaten yogun olan trafik düzenini de bozacagi için biz parti ve grup olarak bu projeyi desteklemeyecegiz”

TEKELIOGLU TORBALI’YA DEGER VERIYOR
UNIVERSITE-Hastane-Ay-rancilar konusunda yerel ba-sinda Izmir Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Tekelioglu ile ya-pilan ropörtajin yanlis yansitil-digini söyleyen Adnan Yasar Görmez, “Sayin vekilimiz Tor-bali’ya kiymet veren ve Torba-li için her zaman yanimizda olan vekilimizdir. Kendisi ile önceki gün konustuk. Sözleri-nin baska tarafa çekilmesinden son derece rahatsiz. Bunun ya-ninda Yeni hastanemiz Torbali’ ya yapilacaktir. 2010 yatirim planina girmistir” dedi.

YUKSEKOKUL IÇIN ÇABALAYACAGIZ
TURGUT Reis Universite’si-nin Torbali’ya kurulmasi öne-risi ile ilgilide bir degerlendir-me yapan Adnan Yasar Gör-mez, “Izmir’e kurulacak olan Universite Tip Fakültesi mer-kezli olacak. Bu sebeple hazir faal büyük bir hastane olustu-rulmasi gerektiginden teknik olarak Torbali merkezli olmasi mümkün gözükmemekle be-raber bu üniversitenin yüksek okulunun kazandirilmasi için çaba sarf edecegiz” dedi.

AYRANCILAR ILÇE OLMAYI HAKEDIYOR
AYRANCILAR’IN ilçe olmasi için girisimlerde bulunmaya devam edeceklerini söyleyen Adnan Yasar Görmez, “Siyaset talep etme-isteme-takip etme sanatidir. Ayrancilar ilçe olma-yi hak etmis bir bölgemizdir. Biz Ak Parti teskilati olarak is-temeye ve Ayrancilar’i ilçe yapmak için her seyi yapmaya devam edecegiz. Bu arada Torbali’ya hizmet etmeye çalisan biz siyasîler, parti baskani, milletvekili ve tes-kilatlari gönüllülük esasina da-yanan hizmet üretmekteyiz. Bu insanlarin çalisma azmini kirmadan haber ve yorumlar yapmak da sorumlu gazetecili-gin geregidir. Herkes sorum-lulugunun bilincinde olmalidir. Çünkü hepimiz Torbali için çalisiyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web