REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çati levhasi üretimini Japon felsefesi ile katladilar

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çati levhasi üretimini Japon felsefesi ile katladilar
230 Görüntüleme
25 Haziran 2010 - 21:38
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Özgür Atermit KAIZEN ruhuyla çalisanlarinin fikirlerine deger veriyor. Degerlendirilen ve hayata geçirilen öneriler için de öneri sahiplerine ödüller veriliyor.

1956 yilindan beri adi ile özdeslesen “Atermit” çati levhasi üretimi yapan Özgür Atermit A.S., Yazibasi Fabrikasi’nda, yeni ürünlerle insaat ve izolasyon malzemeleri üretim sektöründe faaliyetlerini sürdürüyor. Daha verimli ve kaliteli üretim için; çalisma kosullarini ideallestirme, tasarruf, verim artisi, firenin azaltilmasi ve yeni buluslara imkan veren KAIZEN çalismalari firma ve çalisanla tarafindan uygulaniyor. “Japon Toyota Tarzi”nda ortaya çikan ve kelime anlami “Iyiye Dogru Degisim / Sürekli Iyilestirme” olan KAIZEN, firmadaki çalisanlarin bir seylerin sürekli daha iyi olmasi için fikirler üretmesi ile basliyor. Fikirlerin degerlendirilerek hayata geçirilmesi ile çalisanlarin daha konforlu, verimli, daha az hata yapacaklari ortamda çalismasi, firmaya kaliteli üretim ve ürün, az fire, tasarruf, verim artisi ve hatta farkli yeni ürünlerin ortaya çikarilmasi gibi avantajlar sagliyor. Atermit, Adana, Mersin, Izmir ve Gebze/Kocaeli’ndeki 4 fabrikasinda insaat, ambalaj, gida ambalaji ve otomotiv yan sanayi ürünleri üretmekte. Uretim tesisleri disin-da Ankara ve Bursa’da da birer bölge müdürlügü bulunmakta.  Atermit ürünleri, Türkiye’deki 500’den fazla bayi tarafindan satilmakta ve Avrupa, Ortadogu, Asya ve Afrika’daki 33 ülkeye ihraç edilmekte.

VERIM ARTTI

BU felsefe ile birlikte çalisanlarin fikirlerinin yönetimde degerlendirildigini, böylelikle daha verimli bir sistem ile çalismaya basladik-larini söyleyen Personel ve Idari Isler Sefi Yener Kamiloglu “KAIZEN faaliyetlerinin getirile-rinin bilincinde olan Özgür Ater-mit A.S. olarak, çalisanlarimizla düzenli bir sekilde KAIZEN toplantilari yapmaktayiz. Degerlendirilen ve hayata geçirilen öneriler için de öneri sahiplerine ödüller vermekteyiz. Bu toplantilarimizdan birini önceki gün fabrikamizda gerçeklestirerek ele-manlarimiza ödüllerini takdim ettik” dedi.
 
UFKUMUZ GENISLIYOR

ÇALISANLARIN fikirlerine ö-nem verilmesinin her sirketin po-litikasi olmasi gerektigini söyle-yen Kamiloglu, “Isletmelerimizde çalisan bireylerimizin fikirleri ve katkilari bizler için çok degerlidir. Ortaya çikan çalismalarla gelinen nokta, kazançlar ve sürekli iyiles-tirme ile gelecekte yapilacaklar ufkumuzu genisletmektedir. Daha rekabetçi, daha kaliteli, daha in-sancil, daha yenilikçi çalismalarla 1956 yilindan bu yana faaliyet gösteren firmamiz daha da büyü-yüp geliserek yoluna devam edecektir. Temennimiz, dogal kaynak kullaniminin ve çevre kosullarinin olumsuz yönde gittigi bu dönemde, diger firmalarda da bu tarz insana ve çalisanlarin düsüncelerine deger verilmesi ile global bazda her zaman daha iyiyi ara-yisin sürdürülmesi, yayilmasi ile gelecek nesillerin emaneti olan kaynaklarin verimli, tasarruflu, etkin kullaniminin saglanmasidir”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web