Büyük Torbalı

Çaybasililar sosyallesmek istiyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çaybasililar sosyallesmek istiyor
334 Görüntüleme
03 Ocak 2010 - 22:57
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AILELERI ile birlikte vakit geçirebilecekleri hiçbir mekan bulunmadi-gindan sikayetçi olan Çaybasi Mahallesi sakin-leri sosyallesmek istiyor. Mahallenin gelismesi ve burada yasayanlarin sos-yallesmesi adina hiçbir çalisma yapilmadigini be-lirten Çaybasi Yenima-halle Muhtari Aykut Cos-kun, mahalle sakinlerinin arka plana atildigini be-lirterek mahalleye sosyal-ligi arttiracak mekanlarin yapilmasini istediklerini söyledi.

GENÇLER SOKAKTA VAKIT GEÇIRIYOR
ÇAYBASI’NDA bulunan tek sosyal tesis geçtigimiz ay açilan çok amaçli spor salonu. Bu tesis disinda mahalle sakinlerinin vakit geçirebilecekleri baska bir sosyal tesis ve mekanlar bulunmuyor. Aileleri ile birlikte gidebilecekleri bir kafe ve restaurantin olma-digini dile getiren muhtar Coskun “ Mahallemizde ne gençlerin ne de ailele-rin birlikte vakit geçire-bilecekleri bir mekan yok. Bu yüzden ailelerimizle birlikte aksamlari disari çikip bir seyler yapami-yoruz. Gençlerimiz de kendileri için faydali ola-bilecek yada vakit geçi-rebilecekleri bir mekan olmadigi için sokakta va-kitlerini geçiriyorlar” diye konustu.

YETKILILERDEN DESTEK BEKLIYORUZ
ÇAYBASI Mahallesi’nin her zaman ikinci plana a-tildigini ve bu mahalleye önem verilmedigini belir-ten Coskun “Bizim için sosyal alanlarin yapilmasi gerekli. Bu sayede kendi-mizi gelistirme imkanimiz da olur. Ikinci plana atil-mamizda yerel yönetici-lerin de payi büyük. Bura-si artik Torbali’nin girisi durumunda. Ilçenin giri-sinde bulunan bir mahal-lenin daha iyi bir durumda olmasi gerekiyor. Biz ar-tik bu yasantidan kurtul-mak ve insanca yasamak istiyoruz. Yetkililerin ma-hallemizin sosyallesmesi konusunda bize destek vermesini bekliyoruz” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web