Büyük Torbalı

CHP düğmeye bastı

CHP İl Teşkilatı’nın kaybedilen ilçeler için hazırladığı ‘Kardeş İlçe Programı’ Perşembe günü Menderes ile başlıyor. Torbalı’daki çalışmalarda kardeş ilçe olarak belirlenen Bayındır’ın belediye başkanı Ufuk Sesli de hazır bulunacak.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
CHP düğmeye bastı
193 Görüntüleme
19 Aralık 2016 - 17:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Asuman Ali Güven, göreve geldiği andan itibaren İzmir’de 2014 Yerel Seçimleri’nde kaybedilen 8 ilçeyi geri kazanmak için gerekli çalışmalar çerçevesinde düğmeye bastı. CHP’li belediye başkanlarının kaybedilen ilçelerde ‘Kardeş İlçe Programı’ dahilinde çalışmalar yapacağı geçmiş dönemde belli olmuştu. Kapsamda Torbalı’nın kardeş şehri olarak ise Bayındır belirlendi. Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli ilçede yapılan çalışmalara katılacak. Torbalı’daki vatandaşlara CHP belediyelerini anlatacak. Daha sonraki dönemde çalışmalara İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, milletvekilleri, parti meclis üyeleri ve yöneticilerin de katılacağı belirtilmişti.

UFUK SESLİ, TORBALI’DA ÇALIŞMA YAPACAK
Program dahilinde örgütün ilk durağı Menderes olarak açıklandı. Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu’nun da yer alacağı program 22 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek. Daha sonraki durağı Kemalpaşa olduğu ifade edildi. Çalışmaların birinci bölge ve ikinci bölge arasından sırayla gerçekleşeceği belirtilirken, takvimin ilçelerde kaybedilecek zamana göre değişim göstereceği öğrenildi. Büyük sıkıntılar olan yerlerde daha detaylı çalışmaların yapılacağı söylenirken, ilçelerde her kesimle temas halinde olunacağı açıklandı. Torbalı’daki çalışmalarda kardeş ilçe olarak belirlenen Bayındır’ın belediye başkanı Ufuk Sesli de hazır bulunacak.

KOORDİNATÖRLER İŞBAŞINDA
Torbalı, geçtiğimiz günlerde de koordinatörleri ağırladı. İl Başkanı Asuman Ali Güven göreve geldiği an, “Önceliğimiz kaybedilen 8 ilçeyi geri almaktır” açıklamasıyla örgütün yol haritasını çizmişti. Örgütten Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevini ikiye ayırarak 1’inci bölgeye Ednan Arslan, 2’inci bölgeye Okan Karlıdağ getirilmişti. Arslan ve Karlıdağ geçtiğimiz hafta Torbalı ve Kemalpaşa’yı ziyaret etti. Torbalı ziyaretinde CHP İlçe Başkanı İsmail Uygur ev sahipliği yaparken, çok sayıda partili hazır bulundu. Gerçekleştirilen temaslarla nabız yoklayan başkan yardımcıları izlenimlerini aktardı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web