Büyük Torbalı

CHP’liler Bulgun’u agirlayacak

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
CHP’liler Bulgun’u agirlayacak
247 Görüntüleme
10 Mart 2010 - 22:57
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

CUHMURIYET Halk Partisi Il-çe Teskilati bugün, yeni il bas-kani Ekrem Bulgun’u agirlaya-cak. Geçtigimiz hafta gerçekles-tirilen genel kurulda Il Baskan-ligi’na seçilen Bulgun, tesekkür ziyaretlerine basladi. Dün par-tisinin Gaziemir Ilçe Teskilati’ni ziyaret eden Bulgun, bugünkü duragi Torbali olacak. Çiçegi burnunda il baskaninin Torbali Teskilati’ni dün ziyaret etmek istedigi fakat Ilçe Baskani Fa-ruk Akpinar’in israri ile bulus-manin bugüne ertelendigi ögre-nildi. Ekrem Bulgun gibi tecrü-beli bir siyasetçiyi agirlamaktan mutluluk duyacaklarini söy-leyen Akpinar, “Il Baskanimizi görkemli bir program ile karsilayacagiz” dedi.

HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI
GEÇTIGIMIZ hafta gerçekles-tirilen Il Teskilati genel kuru-lunda 78 yasindaki Ekrem Bul-gun Ilçe Baskanligi’na seçilir-ken, Torbali’dan da Belediye Baskani Ismail Uygur ve eski Milletvekili Sedat Uzunbay ku-rultay delegesi olarak listede yerini aldi. Ekrem Bulgun, ken-disini adaylik sürecinde destek-leyen Torbali Ilçe Teskilati’ni bugün ziyaret edecek. Ekrem Bulgun’un ziyaret listesinde ilk siralarda yer almanin kendileri
çok önemli oldugunu söyleyen Ilçe Baskani Faruk Akpinar, “Teskilat olarak hazirliklarimizi tamamladik. Il Baskanimiza yakisir bir karsilama olacak. Sayin Bulgun’u en güzel sekilde agirlayip, kendisinin tecrübele-rinden faydalanacagiz” dedi. konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web