Büyük Torbalı

CHP’lilere iktidari sikâyet ettiler

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
CHP’lilere iktidari sikâyet ettiler
224 Görüntüleme
10 Şubat 2010 - 23:21
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

GEÇTIGIMIZ haftalarda yapilan genel kurulda yeniden baskanliga seçilen Faruk Akpunar ve yöneti-mi tesekkür ziyaretlerine basladi. Önceki aksam Ayrancilar, Yazi-basi ve Pancar’da vatandaslarla bulusan Faruk Akpunar yogun ilgi gördüklerini söyledi. Kahve-haneleri ziyaret Akpunar ve ekibi tüm köyleri tek tek gezecek. Ayrancilar, Yazibasi ve Pan-car’da vatandasin kendilerine AK Parti hükümetini sikâyet ettigini söyleyen Baskan Akpunar, “AK Parti hükümetinin artik miadini doldurdugunu bu ziyaretlerde bir kez daha anladik. Emekliler ma-aslarinin düsüklügünden, çiftçi tarim politikalarindan, gençler issizlikten, esnaf durgunluktan, tüccar ekonominin gidisatindan yakiniyor. Insanlar bir an önce hükümetten kurtulmak istiyor. Vatandasin umudu Cumhuriyet Halk Partisi’nde. Biz ziyaretleri-mizde her görüsten insan ile ko-nustuk. Bu iktidardan ülkeyi kur-taracak en güçlü parti CHP oldu-gu için diger partiden olan insan-lar bile bu çati altinda toplanmak istiyor. Sunu iyice anladik ki va-tandas ile genel seçimde AK Par-ti hükümetini iktidardan gön-derip kendisini layikiyla yöne-tecek kisileri hükümet yapacak-tir” seklinde konustu.
Hükümetin açilim girisimi ve ekonomi politikalarinda çok eles-tiri aldigini söyleyen Faruk Akpunar, “Halkimiz dere geçilirken at degistirilmeyecegini çok iyi biliyor. Birlik ve bera-berlige en çok ihtiyacimiz olan bir dönemde ortaya çikarilan a-çilim girisimleri vatandaslarimizi huzursuz etmektedir. AK Parti hükümetinin son günlerde gün-demi degistirmek için ortaya atti-gi konular da insanlarimizi çok rahatsiz etmekte” dedi.
Ziyaretlerde her alanda sorunlari dinlediklerini söyleyen Akpunar yerel yönetim ile ilgili her hangi bir sikâyet almadiklarinin altini çizdi. Akpunar, “Vatandas Torba-li Belediyesi’nin rutin hizmetleri zaten götürecegini biliyor. Onun disinda bariz bir sikinti yok. Be-lediye’nin hizmetleri takdir görü-yor” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web