Büyük Torbalı

CHP’lilere tatil yasagi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
CHP’lilere tatil yasagi
318 Görüntüleme
12 Nisan 2010 - 22:13
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ilçe Baskani Faruk Akpinar, 22 Temmuz seçimlerinde olusturulan ‘CHP yazlikta, AKP sandikta’ imajini yikmak için tüm CHP’lilere “Bu yaz tatile gitmek yok. Köyleri gezecegiz” uyarisi yapti

CUMHURIYET Halk Partisi (CHP) Ilçe Baskani Faruk Akpinar teskilat olarak seçim çalismalari-nin startini verdigini belirterek, il-çede ilginç bir de uygulama basla-tacaklarini duyurdu. Teskilatin yö-netim kurulu üyeleri basta olmak üzere tüm üyelere “Bu yaz tatile gitmek yok” uyarisi yapan Akpi-nar, “Iktidara giden yol nereden geçiyorsa onu uygulayacagiz. Lük-sü bir kenara birakip halkin içerisi-nde seçim çalismalari yapacagiz.”
Bu yaz Kusadasi Davutlar’daki yazligina gitmeme karari aldigini söyleyen Akpinar, “22 Temmuz seçimlerinde olusturulan ‘CHP yazlikta, AKP sandikta’ imajini yikacagiz” dedi.

TATIL YAPMA LUKSUMUZ YOK

SON dönemde hareketlenen CHP Ilçe Teskilati’nda köy ve mahalle ziyaretlerine start verilecek. Genel seçim öncesi ilk adim olarak kadin ve gençlik kollarinda revizyona gidecek olan CHP Ilçe Teskilati’n-da ‘Halk bulusmalari’ siklastirila-cak. Teskilatinin enerjik olmasina önem verdigini söyleyen Baskan Faruk Akpinar, tüm partililere “Bu yaz tatil yok. Yazliklara gitmek yerine köyleri gezecegiz’ uyarisinda bulunarak iktida-ra talip olduklari mesajini verdi. 22 Temmuz genel se-çiminde AK Parti’nin iktida-ra gelmesinin ardindan ka-muoyunda “CHP’liler yazlik-ta oldugu için sandik basina gidemedi” imaji olusturuldu-gunu söyleyen Faruk Akpi-nar hem bu izlenimi yok et-mek hem de iktidara gelmek için bu dönem farkli bir uy-gulama baslattiklarini söyle-di. Kendisi basta olmak üze-re yönetim kurulu üyeleri ve partinin ilçedeki ileri gelen isimleri ile yazliklara gitme-me karari aldiklarini söyle-yen Akpinar, “Ben kesinlikle tatil yapmayi düsünmüyo-rum. Kusadasi Davutlar’daki ‘Torbalililar Sitesi’nde ço-gunlukla CHP’li arkadaslari-mizin yazliklari bulunuyor. Bu yaz o bölge bos kalacak. Hiçbirimizin tatil yapma lük-sü yok. Çünkü biz iktidara talibiz. Halkimizin sorunlarini din-leyecegiz. Onlara mevcut iktidarin artik ömrünün tamamladigini anlatacagiz” dedi.

1 OY BILE KIYMETLI

CHP’LILERIN iktidar özlemini gidermek için 1 aylik çalismanin, sandikta kendilerine atilacak 1 oy-un bile çok kiymetli oldugunu söy-leyen Akpinar, “Biz tatile gitmez-sek çok sey kaybetmeyiz ama bu iktidar bir dönem daha basimizda kalirsa ülke çok sey kaybeder” seklinde konustu.
Akpinar’in öncülük ettigi ‘Tatil Ya-sagi’na uyacak yönetim kurulu üyelerinin basinda yaz aylarinda Davutlar’da tatil yapan Hasan Kudayyilmaz ve Ayse Hamis de bulunuyor. Kudayyilmaz, “Bu yaz havuza bire gitmeyi düsünmü-yorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web