Büyük Torbalı

Çigli SGK’ya Torbali modeli

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çigli SGK’ya Torbali modeli
215 Görüntüleme
18 Mart 2010 - 23:06
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Izmir’de yeni açilan SGK Merkez’inde görev yapacak olan memurlar ilk olarak Torbali’da egitim görüyor. Çigli’de açilacak merkez için 8 memur egitim görmeye basladi

TORBALI Sosyal Güvenlik Kurumu Merkezi, adeta egitim üssüne döndü. Ulke genelindeki SGK Merkezleri arasinda tüm islemlerin yapildigi tek kurum olan Torbali Müdürlügü’nde egitim gören personel adeta kuyruga girdi. Geçtigimiz aylarda Karsiyaka SGK personeli egitim görürken, simdi de Çigli SGK Merkezi memurlari egitim görüyor. Çigli’den gelen 8 memur, 4 gün boyunca yapilan islemler hakkinda detayli olarak egitim görüyor.

MEMURLARA EGITIM
17 Mart 2009’ta hizmete giren SGK, bir ayda ortalama 7000 kisiye hizmet verirken, açildigi günden bu yana hizmet yelpazesini de hizla genis-letiyor. Birinci yilini önceki gün dolduran ve bu süre içerisinde top-lam 65.000 kisiye ulasan kurum, me-murlara verdigi egitimle de adindan sikça söz ettiriyor. Izmir’de yeni açilan SGK Merkez’inde görev yapacak olan memurlar ilk olarak Torbali’da egitim görüyor. Gerekli egitimi burada gördükten sonra yeni hizmet yerinde göreve basliyor. Bu egitim kapsaminda ilk olarak geçtigimiz aylarda Karsiyaka SGK’dan toplam 16 kisi 1 haftalik egitim görmüstü. Simdilerde ise Çig-li’ye açilacak olan kurumda çalisa-cak memurlar egitim görüyor. 8 per-sonel dört gün boyunca siki bir egi-timden geçti.

IZMIR’DEKI HER SGK MEMURU BURADA EGITIM GÖRECEK
FAALIYETE geçtigi günden bu ya-na vatandasin Izmir’e gitme çilesini sonlandirip SSK, BAG-KUR ve Emekli Sandigi islemleri gerçekles-tiren Torbali Sosyal Güvenlik Mer-kez Müdürlügü basarili çalismalarina devam ediyor. Bundan sonra Izmir Bölgesi’nde yeni açilacak olan tüm SGK kurumlarinda görev yapacak memurlarin, kendi bünyeleri altinda belirli bir egitimden geçecegini ifade eden Müdür Ismail Kaygusuz, “Memurlar banko, saglik karnesi, dis protezleri, Bag-Kur, is veren gibi her türlü islemler konusunda egitim görüyor. Merkezimizde egitim verilmesindeki en büyük neden kisa sürede gösterdigimiz basari ve her türlü islemi gerçeklestirebil-memizdir” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web