Büyük Torbalı

Cinleri ölmesini istedi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Cinleri ölmesini istedi
346 Görüntüleme
08 Ocak 2010 - 23:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yakinlarina “Cinler benim ölmemi istiyor” diyen Ayrancilarli genç kadin dün intihar etti. Birgül Aktas’in yakinlari sinir krizi geçirdi

GEÇTIGIMIZ yil artis gösteren intihar vakalari ile gündeme gelen Torbali dün de üzücü bir olay ile güne basladi. Ayrancilar’in Inönü Mahallesi’nde ikamet eden Birgül Aktas, dün kendisini üçüncü kat-tan bosluga birakti. 9 metre yük-seklikten beton zemine düsen Ak-tas, baba Ismet Deniz tarafindan arabayla hemen Torbali Devlet Hastanesi’ne kaldirilmak üzere yola çikti. Ancak beyin kanamasi geçiren Birgül Aktas, yolda haya-tini kaybetti. Mehmet Aktas ile 1 yillik evli olan 26 yasindaki Ak-tas’in psikolojik sorunlari oldugu belirtildi. Ege Universitesi Tip Fa-kültesi Hastanesi’nden “Atipik Psi-koz Major Depresyon” raporu olan Birgül Aktas’in ölümü ailesini üzüntüye bogdu. Genç kadininin yakinlarina sürekli olarak “Cinler benim ölmemi istiyor. Kendimi asagi atmami söylüyor” dedigi ögrenildi.

9 METRE YUKSEKLIKTEN ATLADI
AYRANCILAR, dün sabaha feci bir intiharla uyandi. Ayrancilar’in Inönü Mahallesi’nde ikamet eden 26 yasindaki genç kiz Birgül Ak-tas, saat 09.30’da 3 katli evinin te-rasina çikarak intihar etti. 1 yillik evli olan Aktas, 9 metre yükseklik-ten beton zemine çakildi. Basinin üstüne düsen Aktas, beyin kana-masi geçirdi. Hemen hastaneye kaldirilan, genç kadin yolda haya-tini kaybetti. Birgül Aktas’in bir süredir psikolojik tedavi gördügü belirtildi. Psikolojik sorunlari olan genç kadinin son haftalarda halüsi-lasyonlar gördügü, kendi kendine konustugu ve bu nedenle intihar etmenin esigine geldigi iddia edil-di. Aktas’in naasi Torbali Cumhu-riyet Savcisi tarafindan yapilan incelemenin ardindan otopsi yapil-mak üzere Adli Tip Kurumu’na gönderildi.

ACILI BABA “KADER” DEDI
KIZININ ölümüne “Kader” yorumu ya-pan acili baba Ismet Deniz, “Kizimin bu ölümü bizleri derinden yaraladi. Neden intihar ettigini bizde bilmiyoruz. Çok üz-günüz. Kizim sürekli olarak bize kendini öldürecegini, bunu cinlerin istedigini söylüyordu. Dün sabah saatlerinde bir bosluk bularak evin penceresinden ken-disini asagiya atmis” seklinde konusa-rak sözlerini noktaladi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web