Büyük Torbalı

Civa hepsini ekti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Civa hepsini ekti
274 Görüntüleme
31 Ocak 2010 - 23:19
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Basta Belediye Baskani Uygur olmak üzere ilçedeki birçok siyasi partinin karsisinda durdugu Civa dün yeniden baskan seçildi. Akman ve ekibi gövde gösterisi yapti.

TORBALI Soförler ve Otomobilciler Odasi’na bagli 640 soför dün sandik basina gitti. Mevcut Baskan Civa Is-mail Akman’in yeniden aday oldugu genel kurulda, Eski Baskan Vekili Remzi Ekti ve Gürsel Karaca da bas-kanlik için yaristi. 328 soför esnafinin oyunu alan Civa Ismail Akman yeni-den baskan seçildi. Seçimin sonucun açiklanmasi ile birlikte Akman ve ekibi büyük sevinç yasadi.

MAASININ AZALMASINI ISTEDI, KABUL EDILMEDI
SULTAN Dügün Salonu’nda gerçek-lestirilen genel kurula ilgi yogundu. Siyasi parti ilçe baskanlarinin ve Be-lediye Baskani Ismail Uygur’un ve si-vil toplum kurulus temsilcileri de hazir bulundu. 885 üyenin oy kullanacagi seçim, yeterli çogunluk saglanamadigi için saat 10.00’da baslamasi gereken genel kurul saat 12:00’de basladi. Di-van Kurulu’na Osman Gencay, Günay Öz, Davut Akarsu, Zeki Sessiz ve Fik-ret Yargi seçildi. Genel kurulda oyla-maya sunulan denetim ve faaliyet ra-porlari oy çokluguyla kabul edildi. Akman, baskan ve baskan yardim-cisinin alacagi maasin % 40’inin düsü-rülmesi için önerge sundu. Civa Ismail Akman, “Oda-mizin çok büyük bir ge-liri yok bu nedenle böyle bir öneri sundum. Bu öneri odamizin menfaati için” dedi. Önerge kabul edilmeyince, Akman önergeyi geri çekti.

64 OY FARK ATTI
GUNDEM maddeleri görüsüldükten sonra dilek ve temennilere geçildi. Baskan adaylari Gürsel Karaca ve Remzi Ekti’den sonra kürsüye çikan Ci-va Ismail Akman, “Yaptigimiz hizmetin 5 katini yapacagimiza söz veriyo-rum. Biz Torbali için variz. Odamizin sadece Esnaf Odasi’na borcu var. Baska da hiçbir yere ve kuruma borcumuz yoktur. Ben sizden biriyim.” Oylamaya geçilmesinin ardindan saat 17:00’da sandiklar açildi ve sayim basladi. Çok büyük bir heyecana sahne olan sayimlarda beyaz listeyle se-çime giren Ismail Akman 640 oydan 328’ini, yesil listeyle seçime giren Remzi Ekti 264 ve kirmizi listeyle seçime giren Gürsel Karaca 44 oy aldi.

18 KERE KAPISINA GITTIM:
Civa Ismail Akman salonda Is-mail Uygur ile toka-lasip kürsüde: “Be-nim belediye bas-kaniyla hiçbir soru-num yok. Daima saygi duydum. 18 defa belediye bas-kaninin kapisina git-tim ama kabul edilmedim” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web