Büyük Torbalı

Çok yakisacak!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çok yakisacak!
408 Görüntüleme
16 Şubat 2010 - 22:46
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TORBALI Ilçe Emniyet Müdürü Yalçin Orhan ve Emni-yet Müdür Yardimcisi Ahmet Çiftçi dün Muratbey Mahal-lesi’nde bulunan ve yapimi devam eden Emniyet Müdür-lügü binasini ziyaret etti. Or-han, yapilan ziyaret sirasinda bina hakkinda bilgi verdi. Yapimi için yaklasik 800 bin TL paranin harcandigi yeni emniyet binasinin birkaç ay içerisinde hizmete açilmasi bekleniyor. Altyapi çalismala-rinin tamamlandigi, binanin dogalgaz baglama çalismalari da gerçeklestirildi. Çok modern bir emniyet binasina sahip olacaklarini söyleyen Yalçin Orhan, “Yeni emniyet binamizda adli konularla vatandasi ayirdik. ”dedi.

SON ÇALISMALAR YAPILIYOR
TEMMUZ 2007’de dönemin Ilçe Emniyet Müdürü Zeki Sarikoyuncu tarafindan Mu-ratbey Mahallesinde DSI’ye ait 3500 metrekare alana sa-hip binanin restore edilip Em-niyet Müdürlügü binasi yapil-masina karar verilmisti. Tor-bali’da faaliyet gösteren fir-malar ve yardimseverlerin verdigi destek ile restorasyonuna baslanan Em-niyet Müdürlügü ve Polis Merkezi binasinda son rötus-lar kaldi. Çevre düzenlemesi yapilan binanin en geç bir ay içerisinde faaliyete geçmesi bekleniyor.
Belediyenin de çevre düzenle-mesi konusunda çok siki bir çalisma yaptigini ifade eden Yalçin Orhan, “Bina için son çalismalar yapiliyor. Çalisma-larin tamamlanmasiyla birlik-te Torbali’ya yakisir bir bina-ya kavusacagiz. Mevcut em-niyet binasinin 1. katinda; tra-fik büro, evrak arsivi, sivil savunma, adli ve idari evrak, 2.katinda; pasaport-ruhsat büro, personel büro, olay yeri inceleme, lojistik ve müdür yardimcisi odasi, 3. katinda ise; makam odasi, toplanti salonu ve bilgi islem buluna-cak” seklinde konustu.

GUVENLI BIR BINA
IZMIR’IN en modern Emniyet Müdürlügü binalari arasinda yer alacak olan binanin bah-çesinde bulunan Polis Merke-zi’nde yok yok. Geçtigimiz haftalarda tamamlanan kara-kol binasinda; asayis, karakol, çocuk subesi gibi adli birim-lerin ve nezaretler yer alacak. Karakol binasinda 3 nezaret-hane bulunurken bunlardan bir tanesi ise çocuk nezaret-hanesi olacak. Nezarethanelerde kisilerin giris ve çikislarinin sürekli olarak güvenlik kamerasiyla izlendigini ifade eden Orhan, “Emniyet binamizda 8’i disa-rida olmak üzere toplam 13 tane güvenlik kamerasi ola-cak. Binaya giris, x-ray ciha-zindan yapilacak. Güvenlik açisindan da dört dörtlük bir binaya sahip olacagiz. Bina-nin mobilya ve diger ihtiyaç-larini müdürlüge ilettik, kisa sürede cevaplanmasini bekli-yoruz. Bu ihtiyaçlarimizin giderilmesiyle buraya tasin-mayi hedefliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web