Büyük Torbalı

ÇYDD’nin yaz etkinlikleri geleneksellesti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÇYDD’nin yaz etkinlikleri geleneksellesti
337 Görüntüleme
09 Temmuz 2010 - 22:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

7 yildir Torbali Çagdas Yasami Destekleme Dernegi tarafindan her yaz gerçeklestirilen Yaz Etkinligi Programi 4 yildir Torbali Sinav Dershanesi’nin sponsorlugu ile gerçeklestiriliyor.

ÇAGDAS Yasami Destekleme Dernegi Torbali Subesi 7. Yaz Etkinligi Programini Sinav Dershanesi sponsorlugunda gerçeklestirmeye devam ediyor. Her yaz Çagdas Yasami Destekleme dernegi tarafindan organize edilen 9-13 yas arasi çocuklara kisisel gelisimlerine yönelik sosyal aktivitelerin gerçeklestirildigi egitimler veriliyor. 7 yildir Torbali Çagdas Yasami Destekleme Dernegi tarafindan her yaz gerçeklestirilen Yaz Etkinligi Programi 4 yildir Torbali Sinav Dershanesi’nin sponsorlugu ile gerçeklestiriliyor. Çagdas Yasami Destek-leme Dernegi’nin 7. Yaz Etkinligi Programi çerçevesinde 16 gönüllü uzman egitmen görev alirken dersler Sinav Dershanesi’nin tahsis etmis oldugu klimali siniflarda gerçeklestiriliyor.

SOSYALLESMEYE AGIRLIK

21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasinda gerçeklestirilen yaz etkinliginde çocuk-larin haftada 5 gün, günde 4 saat egitim göreceklerini belirten Torbali Çagdas Yasami Destekleme Dernegi baskani Tanzer Bogan, “Yaz etkinli-gimiz için hazirlamis oldugumuz ders programimizda çocuklarimizi sosyal yönden gelistirecek olan derslere agirlik verdik. Her çocugun yeteneklerini gelistirmesi amaciyla 16 gönüllü uzman egitmen tarafindan en üst seviyede egitim veriliyor. Ayrica Torbali Çagdas Gençlik Gurubunda yer alan genç arkadaslarimiz ögrencilerimi-zin sportif alanda gerçeklestirmis olduklari faaliyetlerinde yardimci oluyorlar” dedi.

7 YILI GERIDE BIRAKTI

YAZ Etkinligi Programlarinin her yil kapanis sergisiyle son buldugunu belirten Bogan, “ 21 Haziran-23 Temmuz tarihleri arasinda çocuklarimizin gerçeklestirmis oldugu çalismalari ailelerine sunmak amaciyla programimizi sergi ile sonlandirmayi planliyoruz. Çocuklarimizin kendi duygularini ifade ettikleri çalismalari aileleri de bu sergi sayesinde izleme firsati yakalayacaklar” dedi. Torbali Çagdas Yasami Destekleme Dernegi’nin 7 yildir her yaz araliksiz gerçeklestirmis oldugu Yaz Etkinligi Prog-ramlarinin çevrede bulunan Çagdas Yasami destekleme Dernegi Subelerine de kaynak teskil ettigini sözlerine ekleyen Bogan, “Ilçemizde gerçeklestirilen çalismalar çevremizdeki subeler tarafindan da begenildi. Bu tür çalismalari onlarda kendi der-nekleri içerisinde gerçekles-tirmeye basladilar” dedi.

SINAV SPONSOR OLDU

4 yildir yaz etkinligi programlarimizi gerçeklestirmemiz için kapilarini açarak yardimci olan Torbali Sinav Dershanesi’ne tesekkürlerini ileten Bogan, “Sinav Dershanesi yetkilileri Yaz Etkinligi Programimiza sponsor olarak çocuklarimiza tahsis ettikleri klimali siniflarla çocuk dostu olduklarini ispat ettiler. Bizim gibi demokratik kitle örgütlerinin bu tür desteklere her zaman ihtiyaci vardir. Bize verilen desteklerle çagdas, laik, demokratik bir Türkiye için çocuklarimizi Atatürk çizgisinde yetistirmeye özen gösteriyoruz” dedi.Sinav Dershanesi Müdür Yardimcisi Ömer Baris ise Sinav dershanesi olarak çagdas Atatürkçü çizgilerinden hiç ödün vermediklerini be-lirtirken, “Egitimimizde bu temeller dogrultusunda devam edecek. Çalismalara biz de destek vermekten mutluyuz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web