Büyük Torbalı

Deniz Baykal hem Torbali’ya hem de Izmir’e mesaj verdi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Deniz Baykal hem Torbali’ya hem de Izmir’e mesaj verdi
219 Görüntüleme
03 Mart 2010 - 22:53
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gazetemize samimî açiklamalarda bulunan Sedat Uzunbay, Baykal ve Uygur ile iliskilerinden, milletvekilligine kadar birçok soruya cevap verdi

2002-2007 yillari arasinda Torba-li’yi Türkiye Büyük Millet Mecli-si’nde temsil eden eski milletvekili Sedat Uzunbay’in hafta sonu ger-çeklesen Izmir Il Kongresi’nin ku-rultay delegesi seçilmesi ile birlik-te yeniden milletvekili adayi olma-si da gündeme geldi. Ismail Uygur ile birlikte Kurultay Delegesi ola-rak seçilen Sedat Uzunbay, bu ge-lismenin Genel Baskan Deniz Baykal ile aralarinin hala açik oldugu yönündeki dedikodulara cevap niteliginde oldugunu söyle-di. Aktif bir sekilde siyasete de-vam ettigini söyleyen Uzunbay, yeniden milletvekili adayi olmasi ile ilgili de açik kapi birakti.

TORBALI’YA VEKIL SART
IL kongresinde Ilçe Örgütü’nden 2 kisinin Kurultay Delegesi seçilme-si CHP’de sevinç ve hareketlilik yaratti. Ilçe Baskani Faruk Akpi-nar’in kendisi yerine kurultay dele-gesi seçilmesini önerdigi Sedat Uzunbay’in adi su günlerde yeni-den milletvekili adayligi ile anili-yor. Torbali’ya hizmet etmek için üzerine düsen görevi yapmaya ha-zir oldugunu söyleyen Uzunbay, ilçenin mutlaka TBMM’de temsil edilmesi gerektigini söyledi. CHP-nin iktidara yürüdügünü söyleyen Uzunbay, “Iktidardaki bir partinin Torbali’dan milletvekili çikarmasi çok avantajli olur. 22. dönem mil-letvekilligim döneminde muha-lefet oldugumuz için hizmetleri-miz kisitli oluyordu. Halki oylari ile mecliste görev yapmaktan her zaman gurur duydum” dedi.

YENIDEN IMKAN DOGMASINI ISTERIM
ADININ yeniden vekillik ile anilmasi ile ilgili sorularimizi da yanitlayan Sedat Uzunbay, “Bir sey söylemek için çok erken. Siyasette çalismalarim sürüyor. Aktif bir sekilde partimize, ilçe-mize ve ülkemize hizmet etmeye çalisiyoruz. Torbali’dan bir millet-vekili çikmasi gerektigi noktasinda tüm teskilat olarak hemfikiriz. Ismin kim oldugu çok önemli degil Ben olur veya bir baskasi olur. CHP’nin iktidar olma ola-siligi her geçen gün artiyor. Bu parti içi bir yaristir. Karari genel merkez verir. Dilerim ilçemi temsil noktasinda yeniden bana böyle imkân dogar” dedi.

BAYKAL MESAJ VERDI
DENIZ Baykal ile geçtigimiz yil-larda Il Baskanligi seçimi dolayi-siyla aralari bir dönem bozuk olan Sedat Uzunbay eski kirginliklarin geride kaldigini söyledi. Siyasette kirginliklarin ve kizginliklarin nor-mal oldugunu, fakat simdi parti-sinden hiçbir isim ile arasinda so-run olmadigini söyleyen Uzunbay, “Önümüzdeki süreçte de herkes aramizda sorun olmadigini göre-cektir. Kaldi ki Genel Baskanimiz, Ilçe Baskani Faruk Akpinar’in fe-dakârligi ile ismimin kurultay de-legesi olarak önerilmesine karsi çikmayarak hem Torbali’ya ve Iz-mir’e önemli bir mesaj vermistir. Bir sorunumuz olsa listede ismi-min olmasina karsi çikardi. Biz Deniz Baykal ile ekstra bir durum olmadikça 15-20 günde bir görü-sürüz. Baga-ogul iliskisi içerisin-deyiz. Ayni sekilde Torbali teskilati ile uyum içerisinde çali-siyoruz. Çalismalari ile gurur duy-dugumuz Sayin Ismail Uygur da kardesim gibidir” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web