Büyük Torbalı

Dikkat! Disinize altin takilabilir!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Dikkat! Disinize altin takilabilir!
263 Görüntüleme
28 Şubat 2010 - 23:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Güngör Simit Evi’ne bugün ilginç bir kampanya baslayacak. Mekânda 1-6 Mart tarihleri arasinda her gün pogaçalarin bir tanesinde çeyrek altin bulunacak.

MITHATPASA Caddesi’nde faaliyete gösteren Güngör Simit bugünden iti-baren gerçeklestirmeye baslayacagi kampanyasiyla Torbali’da bir ilk ger-çeklestirecek. 1-6 Mart tarihleri arasinda her gün sattiklari pogaçalarin bir tanesinde çeyrek altin bulunacak. Müsterilerinin aldiklari 50 Krs’luk bir pogaçayla 92 TL’lik bir altina sahip olabileceklerini belirten isletme yet-kilisi Çaglar Söylemez, bu kampan-yayla farkli bir sürpriz yasatmak iste-diklerini söyledi.

FARKLILIK YARATMAK ISTEDIK
TORBALILILARA Mithatpasa Cad-desi’nde hizmet vermeye basladiklari günden beri ürün çesitlerini sürekli arttiran Güngör Simit, buna bagli olarak müsteri potansiyelini sürekli arttiriyor. Müsterilerine her zaman en iyi hizmeti sun-mak istediklerini belirte-rek bu amaçla da kendile-rinden alisveris yapan müsterileri için özel bir kampanya hazirlamak istediklerini söyleyen Söylemez “Ilk önce nasil bir kampanya hazirlaya-bilecegimizi düsündük. Biz yapacagimiz kampanyayla hem farklilik yaratmak hem de bundan müsterilerimizin en iyi sekilde faydalanmasini istedik. Böylece en iyi hediyenin çeyrek altin olabilecegini düsündük. Bir hafta boyunca her gün bir müsterimiz sattigimiz pogaçalar arasindan içinde altin bulunan bir pogaçayi bulmaya çalisacak. Bu kampanyanin yogun ilgi görmesini bekliyoruz” dedi.

50 KRS’A 92 TL’LIK ALTIN
GUNLUK olarak 80 pogaça satan Güngör Simit kampanyayla beraber günlük satis yapacagi pogaça sayisini da arttiracak. Çeyrek altin kampanya-sinin pogaçalarin fiyatini etkilemeye-cegini söyleyen Söylemez “Normalde pogaçalarimizi 50 Krs’tan satiyoruz. Bu kampanya süresince de ayni fiyat-tan satmaya devam edecegiz. Bir hafta boyunca pogaçasini bizden alan mü-sterilerimiz 91,50 TL kar edebilirler” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web