Büyük Torbalı

Egitim-Bir-Sen’lilere ‘Seker’ gibi ayricalik

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Egitim-Bir-Sen’lilere ‘Seker’ gibi ayricalik
485 Görüntüleme
23 Nisan 2010 - 22:05
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sendikayla Sekerbank arasinda imzalanan anlasma neticesinde Egitim-Bir-Sen’in her üyesinin ferdi kaza sigortasi kapsaminda 25.000 TL teminat avantaji olacak

EGITIM – Bir – Sen Sendikasi dün Ay-rancilar’in Siskom Restaurant’ta ögret-men ve üyeleri ile yemekli toplanti dü-zenledi. Sendika birlik beraberlik, kay-nasma, Sekerbank ile yapilan sigorta anlasmasinin tanitimi amaci ile üyeleri ile bir araya geldi. Yaklasik 60 ögretme-nin katildigi yemekte sunulan imkânlar-dan söz edildi. Toplantiya Egitim-Bir-Sen Izmir Sube Baskani Abdurrahim Senocak, Mevzuat Sekreteri Oguzhan Yagmur ve Ayrancilar Ilkögretim Okul Müdürü Mehmet Akyildiz, Tire Anado-lu Ögretmen Lisesi Müdürü Zafer Ak-tug, Mustafa Çoban Müdürü Durmus Sag, 80.Yil Ticaret Odasi Müdürü Ala-atin Altinok da vardi. Sendikayla Seker-bank arasinda imzalanan anlasma neti-cesinde Egitim-Bir-Sen’in her üyesinin ferdi kaza sigortasi kapsaminda 25.000 TL teminat avantaji olacak. Ayrica Egi-tim-Bir-Sen’in her üyesi kasko ve trafik sigortasi, konularda da yüzde 40’a varan indirimlerden yararlanabilecekler. Ko-nut, tasit ya da tüketici kredilerinde de çok düsük oranlardan faydalanabilecek-ler” dedi.

UYE SAYISI ÖNEMLI

EGITIM – Bir – Sen dün düzenledigi toplantida üyelerini bilgilendirdi. Yapilan toplanti esnasinda katilimcilara Izmir’de 1 Mayis Saat 13.30’da Gündog-du Meydaninda toplanacaklarini belir-ten Izmir Sube Baskani Abdurrahim Senocak,  “Sendikali olmak için aidat ödemek gerekiyor. Yarin bir gün basini-za herhangi bir kaza gelindiginde evini-ze 15.000 TL ödeniyor. Sekerbank ile yapmis oldugumuz bu anlasma sayesin-de artik sizlere ödenecek olan ücret 25.000 TL olacak. Uyelerin Kasko yap-masi sonrasinda herhangi bir kazada 55.000 TL alacaklar. Ancak Sekerbank kredi karti almak sartiyla. Ustelik Kredi karti alanlara ev ve araba kredisi çektik-lerinde inanilmaz indirimler var. Bizle-rin her okulda en az birer tane üyemiz olmali. Uye sayisi çok önemli” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web