REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

slot

Erkekler tepki vermese kadinlar kendilerine bakmaz!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Erkekler tepki vermese kadinlar kendilerine bakmaz!
162 Görüntüleme
01 Haziran 2010 - 22:02
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ZAYIFLAMA, incelme, biraz daha siki ve fit görünme de-nildigi anda bütün kadinlar ve hatta artik erkekler de bu konuya kulak kabartir oldu. Fiziksel olarak iyi görünme, iç huzuru arttiran bir trend olarak yerini almis durumda. Bu kadar yogun istek karsi-sinda pozitif bir bilim olan tibbin da üzerine en çok ça-listigi konu süphesiz zayifla-ma olarak ön siralara geçiyor. Hal böyleyken haftada bir se-ans ile 45 dakikada gözle gö-rülebilir incelmenin yeni tek-nigini ögrendik. Unlü sarkici Gülben Ergen de dogum ön-cesi aldigi kilolardan kurtul-mak için saglikli bir diyetin yani sira, ‘Ultralyse’ denilen ve dünyada zayiflamada yeni trend olarak ortaya çikan bu yönteme basvurdu. ‘Ultralyse’  ayrica ünlülerin doktoru ola-rak bilinen Mustafa Kara-tas’in da önerdigi ve kullan-digi bir sistem.

RADYO DALGALARI

2 hafta önce merkezinde kul-lanilmaya basladigi sihirbaz zayiflama cihazi hakkinda bilgi veren Kadinca Güzellik Salonu’nun isletmecisi Rabia Turan, “Izmir’de bu sistemi kullanan 3 merkezden biriyiz. Ultralyse denilen sistem yag hücrelerini küçültme ve in-celme konusunda simdiye ka-dar olan bütün cerrahisiz yöntemlere göre çok daha üs-tün ve güçlü etkisiyle farkini gösteriyor. Ultralyse ile yük-sek frekansla verilen özel ult-rasound yani akustik ses dal-galari, çalisilan bölgedeki yag hücrelerinde çözülme ve bölge dokuda incelme seklin-de kendini gösteriyor. Ultral-yse ile alinan sonuçlar hem hasta hem de hekim açisin-dan dikkate deger ve hizlidir. Sonuçta diyetsiz mucize ma-kineler ve sistemlerle zayifla-ma diye bir seyin olmayacagi bir gerçek. Bu tedavide de amaçlanan cilt elastikiyetini arttirmak. Accent RF (Radyo Frekans) sistemi burada dev-reye giriyor. Radyo Frekans ile cilt ve cilt altinin yüksek isiya çikmasi hedefleniyor. Çünkü cildimiz belirli bir yastan sonra ancak belli uya-ricilar ile onarim mekanizma-larini çalistiriyor. Radyo dal-galariyla ciltte yaratilan kont-rollü hasar onarim mekaniz-malarini, dolayisiyla kollogen ve elastin sentezini arttirip sikiligini sagliyor.

NASIL UYGULANIR?

SISTEMIN nasil uygulandigi hakkinda da bilgi veren Tur-han, “Hiçbir cerrahisiz sistem ya da yöntem, elbette o böl-geden yag dokuyu direkt al-ma etkisi yaratmiyor. Ultral-yse ise, yag hücrelerinde lizis yani parçalanma baslatiyor, bunlar serbest yag asitlerine dönüsüyor ve sizin tarafiniz-dan harcanabilir hale geliyor. Sisteme girmeden önce öl-çüleriniz aliniyor ve seans sonrasi tekrar ölçü aliniyor. Uzmanlar sonuçlarin yüz gül-dürücü oldugunu söylüyor. Mezuradaki rakamlar en az 2 cm, maksimum 6 cm’e kadar azaliyor. Bu sistem özellikle vakti kisitli olan çalisan ba-yanlar tarafindan sikça tercih ediliyor ve etkili sonuçlar aliyoruz” seklinde konustu.

GENÇ KIZLARDA BILE SELULIT VAR

GEÇMIS ile kiyasladiginda kadinlarin fiziksel yapisinda göze çarpan birçok olumsuzluklara rastladigini söyleyen Turhan, özellikle genç kizlarda dengesiz beslenmeye bagli olarak önemli sorunlarin ortaya çiktigini söyledi. “Eskiden biz selüliti ancak 30 yasini geçis kadinlarda görürdük” diyen
Turhan, hormon bozukluklarin ve düzensiz beslenmenin yeni nesli fiziksel olarak erken yaslandirdigini söyledi. Turhan, “Bize basvuran 10 genç kizdan 6’sinda selülit, çatlak ve hormonal bozukluklara bagli olarak tüylenme sorunu var. Bunda fasd-food tüketimin artmasinin ve
düzensiz beslenmenin etkisi büyük. Bizim zamanimizda böyle degildi. Gençlik çok yanlis besleniyor. Beslenmede kullanilan birçok yiyecegin hormonlu olmasi fiziksel görünümü etkileyen unsurlar arasinda” dedi.

ESININ SÖZUNE UZULEN SOLUGU MERKEZDE ALIYOR

SON teknoloji zayiflama tek-niklerinin uygulandigi Kadinca Güzellik Merkezi’nde ayni za-manda kalici makyaj, cilt baki-mi, son teknoloji epilasyon, masaj uygulamasi, selülit ve çatlak tedavisi gibi hizmetler de veriliyor. Torbalili kadinlari yo-gunlukla zayiflama, epilasyon ve cilt bakimi talebi ile ken-dilerine basvurduklarini söyle-yen merkez sorumlusu Rabia Turan, ilginç bir de tespitte bu-lundu. Kadinlarda henüz ‘kendi-si için bakim yaptirma’ bilinci-nin olusmadigini söyleyen Tur-han, “Öyle saniyorum ki erkek-ler tepki vermese kadinlar za-yiflama veya cilt bakimi yaptir-ma ihtiyaci duymayacak. Ken-dimiz için bakim yaptirma bilin-cine çok fazla sahip degiliz. Ba-yanlarin zayiflama, güzellesme gibi taleplerinde erkek faktörü çok büyük. Evde esinin fiziksel görünümü ile ilgili söyledigi olumsuz bir cümleyi günlerce kafasina takan kadin bize basvuruyor ve ideal görümüme kavusuyor” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web