Büyük Torbalı

Eski usül kisir çekismeler hiç kimseye yaramaz

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Eski usül kisir çekismeler hiç kimseye yaramaz
195 Görüntüleme
28 Nisan 2010 - 21:51
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Eski rakipleri Mustafa Sen, Halil Gülcü ile yemekte bulusan, polemik yasadigi Latif Pazarci ile biraraya gelen,
4 oda baskani ve Belediye Baskanini ayni masada bulusturan Sezai Tamer: Kavganin kimseye faydasi yok!

10 Subat’ta yapilan esnaf O-dasi seçimi ile güven tazele-yen ve o günden bu yana ver-digi ‘dostluk’ mesajlari ile tak-dir toplayan Sezai Tamer Tor-bali’nin artik kurumlar arasi çekismeleri asmasi gerektigini söyledi. Seçildigi hafta eski Esnaf Odasi Baskani Mustafa Sen, rakibi olan baskan adayi Halil Gülcü ile yemekte bir araya gelen, geçtigimiz hafta Ticaret, Soförler Ziraat Odasi Baskanlarini ve Belediye Baskanini bir masada bulusturan, son olarak da ön-ceki seçim dönemi sert pole-mikler girdigi Esnaf Kefalet Kooperatifi Baskani Latif Pa-zarci ile biraraya gelen Sezai Tamer, ‘Dostluk açilimi’ yap-tigini söyledi. “Kavganin kimseye faydasi” yok diyen Tamer, bu yaklasimin örnek olmasi gerektigini söyledi.

INSAN INSANI AFFEDER

SUBAT ayinda yapilan Esnaf Odasi seçimi öncesi yayinla-digi faaliyet raporunda “Simdi Birlik Zamani’ ifadesini kul-landigini, bu dogrultuda her-kes barisik olmaya özen gös-terdigini söyleyen Tamer, bu durumu esnafin lehine çevir-mek istedigini söyledi. Esna-fin zaten kriz ortaminda zor dönemler geçirdigini, kurum-lar arasi kavgadan zarar göre-cegini söyleyen Tamer, “Kav-ga hiç kimseye yaramaz. Se-çim dönemlerinde herkes re-kabet yasar. Bu seçimin doga-sinda var. Önemli olan bunu seçimden sonra sürdürmemek. Rakip olsak bile beraberiz çünkü. Hepimiz esnaf hizmet vermek için aday oluyorsak esnafin yarari için gerek-tiginde bir masada bulusmali-yiz. Insan insani affeder. Eski usul kisir çekismeler kimseye yaramaz” dedi.

BIRLIKTEN KUVVET DOGAR

GEÇTIGIMIZ ay Esnaf Odasi tarafindan Esnaf ve Sanatkar-lar Birligi seçimi öncesi Zeke-riya Mutlu’ya destek amaciyla düzenlenen yemekte Belediye Baskani Ismail Uygur, Ticaret Odasi Baskani Behçet Çinar, Ticaret Odasi Meclis Baskani Abdulvahap Olgun, Soförler Odasi Baskani Civa Ismail Akman ve Ziraat Odasi Bas-kani Murat Uslu’yu ayni ma-sada görmenin kendisini çok mutlu ettigini söyleyen Sezai Tamer, “Bu manzaranin sik sik tekrarlanmasini diliyorum. Birlikten kuvvet dogar. Hepi-miz Torbali için bu makam-larda degil miyiz? O zaman her birimiz Torbali’nin ayri bir kösesinden tutup kalkin-dirmaliyiz. Kalkinma hem günümüze hem de gelecege çok güzel miraslar biraka-caktir” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web