Büyük Torbalı

Esnaf sandik basinda

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Esnaf sandik basinda
432 Görüntüleme
09 Şubat 2010 - 23:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

3 bin 580 esnaf bugün sandik basina gidecek. Sezai Tamer, Ruhi Gülercan ve Halil Gülcü’nün aday oldugu genel kurul saat 10.00’da baslayacak. Esnafa salona TC nolu resmi bir kimlik ile gelmeleri uyarisi yapildi.

TORBALI Esnaf ve Sanatkarlar Odasi’na kayitli 3 bin 580 esnaf bugün yeni yönetimi seçmek için sandik basina gidecek. Mevcut baskan Sezai Tamer, eski baskan Ruhi Gülercan ve eski meclis üyesi Halil Gülcü’nün aday oldu-gu genel kurulda oy verme islemi saat 17.00’de sona erecek. Sultan Dügün Salonu’nda(Saray Sinema-si) yapilacak. Esnaf Odasi olagan genel kurulu saat 10.00’da basla-yacak. Faaliyet raporunun okun-masinin ardindan adaylar tek tek söz alarak kisa birer konusma gerçeklestirecek. Konusmalarin ardindan Ilçe Seçim Kurulu per-soneli oy verme islemini baslata-cak. Sezai Tamer seçime Sari, Halil Gülcü Beyaz, Ruhi Güler-can Yesil renkli yönetim listesi ile girecek. Adaylarin listelerinde 11 yönetim, 3 denetim kurulu üyesi-nin isimleri yer alacak.

TAMER’DEN “TC NO” UYARISI
ODAYA üye esnafin oy kullan-maya yaninda mutlaka TC kimlik numarasinin yer aldigi resmi bir kimlik karti ile gelmesi gerektigi-ni hatirlatan Esnaf Odasi Baskani Sezai Tamer, “Seçimin simdiden tüm üyelerimize ve Torbali’ya hayirli olmasini diliyorum” dedi. Tamer, tüm esnafa mutlaka oy kullanma çagrisi da yapti.

GULCU’NUN LISTESI:
HALIL Gülcü, Ismail Yildiz, Ha-mit Cömert, Veysel Yesilyurt, Ay-din Çetik, Tufan Sen, Selahattin Arslanca, Ahmet Yilmaz, Hüse-yin Çelebi, Ali Çivgin, Kerim Serbest, Serafettin Özdal, Taner Yildiz, Ismail Varlik.

GULERCAN’IN LISTESIRUHI Gülercan, Akif Altiparmak, Ethem Senol, Yusuf Laik Sensa-tir, Mehmet Hanifi Bozkurt,
Mustafa Demirkaya, Alaattin Sagun, Fikret Toksun, Arif Keskin, Durmus Tutumlu, Hakan Ertan, Solmaz Yagizoglu, Funda Çiplak, Hulusi Kavacik.
Öte yandan Ruhi Gülercan bir açiklama yaparak Sezai Tamer ve ekibinin dün gün boyu ‘yaka karti’ dagittiklarini, bu karta sahip ol-mayanlarin seçimde oy kullana-mayacagini söylediklerini iddia etti. Oy kullanmak için Esnaf Odasi Kayit Sira Numarasinin ye-terli oldugunu söyleyen Gülercan, 3 adayin daha önce biraraya gele-rek centilmenlik anlasmasi yapti-gini, Tamer’in buna uymadigini ileri sürdü.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web