Büyük Torbalı

Etüd merkezlerinde beyin firtinasi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Etüd merkezlerinde beyin firtinasi
297 Görüntüleme
26 Ocak 2010 - 23:24
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Turuncu Etüt Merkezi derslerindeki eksikleri gidermeleri sagladiklari gibi sosyal aktiviteleri ile de ögrencilerin gelisimine katkida bulunuyor

22 Ocak tarihinde baslayan ya-ri yil tatili 8 Subat tarihinde so-na erecek. Bu 15 günlük süre ögrencilerin gerek ders konus-unda eksiklerini gidermeleri gerekse çesitli aktivitelerle ke-yifli zamanlar geçirmeleri için iyi bir firsat. Tatilin en etkili bir sekilde geçirilmesinde etüt mer-kezlerinin katkisi oldukça fazla. Etüt merkezleri derslerindeki eksikleri gidermeleri sagladik-lari gibi sosyal aktiviteleri ile de ögrencilerin gelisimine kat-kida bulunuyor. Ilçede faaliyet gösteren Turuncu Etüt Merke-zi’nin Müdürü Senan Uygur, 1’inci sinif ögrencileri için de takviye çalismalar düzenledik-lerini söyledi.

TATIL IYI DEGERLENDIRILMELI
ÇOCUKLARIMIZIN dönem sonu itibarîyle derslere yönelik var olan ihtiyaçlarinin gideril-mesi ve yariyil tatillerinin daha verimli geçmesi için yariyil ta-tiline özel farkli iki haftayi kap-sayacak özel bir programlar olusturduklarini belirten Uygur “Yariyil tatili ögrencinin eksik-liklerini gidermesi için büyük bir firsattir. Ögrencilerimiz tatillerde genelde bilgisayar ya da televizyon basinda vakitle-rini geçirmektedirler. Zamani iyi degerlendirmek, disiplinli çalisma prensipleri edinmesi için tatilini planli bir sekilde geçirmesinde yarar vardir. Etüt merkezimiz tatil boyunca dü-zenledigi programlarla çocuk-larimizin hem derslerine yöne-lik eksikliklerin giderilmesi hem de sosyal etkilesimlerde bulunacaklari aktiviteler düzen-liyor. Bire bir ya da grup olarak matematik dersi veriliyor. Tatil süreciyle birlikte açilan Ingiliz-ce kurslarimizda da eksiklikler gideriliyor. Ikinci dönemle bir-likte ögrenilecek okul konulari-na yönelik ön hazirlik yapiliyor. Özel siniflarimizda ögretmenle-rimiz tarafindan her ögrencinin bilgi düzeyi, anlama kapasitesi ve ilgi alanlari degerlendirile-rek ödevleri yaptiriliyor. 1.sinif ögrencilerimize hizli ögrenme-lerini saglayacak okuma ve yazma çalismalarindaki eksik-lerini giderecek takviye çalis-malari düzenliyoruz. Her gün 3 ders yapiyoruz ve agilikli ola-rak matematik derslerimiz oluyor” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web