REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Büyük Torbalı

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Evlerde buhar makinesiyle temizlik

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Evlerde buhar makinesiyle temizlik
192 Görüntüleme
09 Mart 2010 - 23:12
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Egece Temizlik, buhar makinesiyle hizmet vererek Torbali’da bir ilki gerçeklestirdi Firma, kimyasal madde kullanmadan sadece buharla hijyenik temizlik imkani sagliyor

SON yillarda ev ve isyeri temizli-gi için temizlik sirketlerine bas-vurular artarken Torbali’da da temizlik konusunda profesyonel hizmet vermek isteyen temizlik sirketlerinin sayisi da hizla arti-yor. Ilçedeki temizlik sirketlerin-den bir tanesi olan Egece Temiz-lik 2010 yilinin ilk günlerinden itibaren Torbalililara hizmet ver-meye basladi. Bu alanda da müs-teri memnuniyetini saglamak adi-na teknoloji devreye girmeye bas-ladi. Egece Temizlik, buhar maki-nesiyle hizmet vererek Torbali’da bir ilki gerçeklestirdi. Temizlik sektörüne farkli bir soluk katmak istediklerini söyleyen isletme sa-hibi Rasime Gökgöz, buhar maki-nesinin özellikle çocuklu evlerde ve astim hastalari açisindan buhar makinesinin kullanilmasinin çok önemli oldugunu söyledi.

BEKLENTISI KARSILANMAYINCA ISYERI AÇTI
2010 yilinda Torbali’da temizli-gin bir sektör hâline gelmesinin ardindan faaliyete baslayan Egece Temizlik, Serdar Genç Caddesi’-nde müsterilerinin ihtiyaçlarina cevap veriyor. Modernlesen dün-yanin ve insan profilinin taleple-rini ve bir zorunluluk haline gelen yüksek tempolu çalismalarindan dolayi, vakit ayrilamayan günlük temizlik ve hijyen ihtiyaçlarini egitimli personellerle karsilama karsilayan Egece Temizlik, yük-sek teknolojiyi insanin saglik ve konforuna hizmet edecek bir sekilde konumlandiriyor. Temel felsefe olarak, insan memnuniye-tini hedeflediklerini belirten Gök-göz, hizmet verirken, insana mak-simum fayda saglamayi hedefle-diklerini söyleyerek “Torbali’da ev ve isyeri temizliklerine olduk-ça fazla talep var. Biz de bu ceva-ba en iyi sekilde hizmet vermek istedik. Aslinda bu isi yapmaya kendi evimin temizliginde bir türlü istedigimi alamamam üzeri-ne karar verdim. Böylece benim gibi istedigini bulamayan hanim-lara faydali olabilecegimi düsün-düm. Özellikle de yapilan temiz-ligi kontrol edebilme imkâni ol-mayan bayanlara verdigimiz hiz-metle rahatlik sunuyoruz. Faali-yete basladigimiz günden beri bir-çok müsterimiz bize evlerinin anahtarlarini gönül rahatligi içinde teslim edebiliyor. Tavsiye üzerine de müsteri potansiyelimiz her geçen gün artiyor” dedi.

BUHAR MAKINESI
EGECE Temizlik, fabrikalar, ofisler, sanayi kuruluslari, saglik kuruluslari, alisveris merkezleri, egitim tesisleri, kamu ve özel kuruluslarin zemin temizlik ve bakimini periyodik olarak gerçek-lestirtiriyor. Teknolojik makine-lerle Torbali’da temizlik sektörün farkli bir soluk katmak isteyen firma, buharli temizlik makinesi ve sert zemin cilalama makinesiy-le ilçede bir ilki gerçeklestiriyor. Ev ya da isyeri temizligi yaptira-cak olanlarin çalisacaklari kisilere çok dikkat etmesi gerektigini söyleyen Gökgöz “Buhar makine-mizle müsterilerimize hiçbir kim-yasal madde kullanmadan sadece buharla hijyenik temizlik ve deodorizasyon saglayan, bebek ve çocuk odalarindan otomobile, her türlü zemin, dösemeden panjur ve jaluzilere, cam ve perdeden çiçe-ge, mücevherlere kadar birçok farkli yüzeyde 100 derecenin üzerinde buhar sicakligi ile ger-çek temizlik sunuyoruz. Buhar makinesi özellikle astim hastalari ve çocuklu ailelerde saglik açisin-dan son derece faydali. Çünkü temiz sandiginiz bir yataktan bile buhar makinesiyle ne kadar kir çiktigini görebiliyorsunuz” dedi.

MALZEME ÖNEMLI
INSAN sagligi açisindan kullani-lan temizlik malzemelerinin kali-tesinin de oldukça önemli oldugu-nu belirterek müsterilerine kendi evinde kullandigi ürünlerle hiz-met verdiklerini söyleyen Gökgöz “Biz müsterilerimizin sagligini olumsuz bir sekilde etkileyecek hiçbir malzemeyi kullanmiyoruz. Temizlikte her yüzeyde kullani-lacak olan malzeme farkli olma-lidir. Fakat çogu temizlik sirketi buna özen göstermez. Temizlikte kullandigimiz kaliteli deterjan-larin yani sira mikrofiber temizlik bezleri kullaniyoruz. Ev temiz-liklerinde müsterilerimizin bize ödeyecegi ücret 80 TL ile 150 TL arasinda degisiyor. Piyasada kali-teden ödün vererek fiyatlari düsü-renler var. Vatandaslarin bu konu-da bilinçli olmasi gerekir. Ayrica esnaflar için özel bir kampanya hazirladik. Isyeri temizligi için bi-ze abone olan esnaflara çok uygun fiyat ve ödeme kolayliklari sunuyoruz. Simdiye kadar birkaç esnafla çalistik. Bundan sonra talebin daha da artmasini bekli-yoruz”dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web