Büyük Torbalı

Ezel’in gözlügü Polat’in kabani çok moda

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Ezel’in gözlügü Polat’in kabani çok moda
655 Görüntüleme
04 Şubat 2010 - 23:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Erkekler dizilerdeki kiyafet ve taki modasini takip etmekte bayanlarin gerisinde kalmiyor. Aksam dizilerde Ezel ve Polat Alemdar’i izleyen erkekler gündüz solugu magazalarda aliyor

FANATIK dizi izleyicilerinin sadece kadinlar oldugunu sa-nanlar fena halde yaniliyor çün-kü erkeklerin de dizi modasini yakindan takip ettigi ortaya çikti. Kadinlar arasinda Ask-i Memnu dizisinde ‘Bihter’i can-landiran Beren Saat’in takilarin-dan çantalarina, kiyafetlerinden gözlüklerine kadar kullandigi her malzeme öznele takip edi-lirken, onu Hanim’in Çiftligi dizisindeki Özgü Namal, Yap-rak Dökümü’ndeki Ferhunde karakteri takip ediyor. Kadinlar bir yandan heyecanla dizi konu-larini takip edip bir yandan da dizi modasi ile yakindan ilgile-niyor. Bayanlarin gerisinde kal-mayan erkekler ise basta Ezel ve Kurtlar Vadisi Pusu olmak üzere dizilerdeki erkek kahra-manlarin kiyafet, ayakkabi, gözlük, tespih ve araba seçimi-ni yakindan takip ediyor. Torba-li’daki magazalar arasinda yap-tigimiz küçük arastirmada ilçe-deki erkeklerin Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde basrol oynayan ve Polat Alemdar karakterini canlandiran Necati Sasmaz’in kiyafetlerini, Ezel dizisinde oy-nayan Kenan Imirzalioglu’nun ise gözlüklerini takip ettikleri ortaya çikti.

ERKEKLER POLAT’I TAKIP EDIYOR
ERKEK müsterilerinin kaban, mont ve takim elbise seçiminde televizyondaki dizilerden fay-dalandigini, bunun da tercihler-de renklilik yarattigini söyleyen Menekse Giyim’in sahibi Me-nekse Baser, “Artik erkekler de giyim zevklerine en az kadinlar kadar önem veriyor. Eskiden erkeklere esleri kiyafet alirdi ama simdi kendileri alisverise çikiyor. Magazamiza gelen er-kekler ne istedikleri genellikle kafalarinda sekillendirmis olu-yor. Bunda dizilerin de payi var tabiî ki. Su siralara en çok Polat Alemdar tarzi kabanlarin satisi-ni yapiyoruz” dedi.

YAZIN TALEP DAHA ÇOK ARTAR
SU günlerde fanatikleri iyice artan Ezel dizisi de erkeklerin giyim-kusamlarinda belirleyici rol oynamaya basladi. Basrol oyuncularindan Kenan Imirza-lioglu’nun canlandirdigi Ezel karakterinin lüks otomobilleri, pahali kiyafetleri kadar gözlük-leri de dikkat seçiyor. Kis mev-simi olmasina ragmen günes gözlügü satislarinin iyi oldugu-nu söyleyen Durak Optik Ay-rancilar Subesi’nin sahibi Arda Durak erkeklerin özellikle yaz için simdiden gözlüklerini al-digini söyledi. Durak, “Günes gözlügü saglik için bir gerek-lilik oldugu kadar ayni zaman-da vazgeçilmez bir aksesuardir da. Erkek müsterilerimiz ge-nellikle Ezel dizisinde kullani-lan günes gözlüklerini soruyor. Bire bir aynisi olmasa bile ben-zerlerini talep edenler oluyor. Yazin bu tip taleplerle daha çok karsilasacagimizi düsünüyo-rum” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web