Büyük Torbalı

FKB, SBS’de ilk siraya yerlesti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
FKB, SBS’de ilk siraya yerlesti
342 Görüntüleme
11 Temmuz 2010 - 21:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

FKB Dershanesinde 3 yildir egitim gören ilk ögretim ögrencisi Gizem Yetkin 484.108 yerlestirme puani alarak ilçede dershaneye giden ögrenciler arasinda birinci siraya yerlesti

MERAKLA beklenen SBS sonuçlarinin ardindan FKB Dershanesi farkli bir gurur yasiyor. Torbali’da egitim-ögretim sektöründe kisiye özgü ögretim modeliyle ve 8 kisilik siniflariyla yeni bir çigir açan FKB Dershanesi ilk mezunlariyla gurur duyuyor. FKB dershanesinde 3 yildir egitim gören ilk ögretim ögrencisi Gizem Yetkin 484.108 yerlestirme puani alarak ilçede dershaneye giden ögrenciler arasinda birinci siraya yerlesti. Öte yandan Gizem Çoban 476.034, Beste Payam 469.134, Aysen Göksu Sayin 464.024 yerlestirme puani olarak ilçedeki ögrenciler arasinda büyük bir basari elde etmis oldu. Bu gurur tablosu karsisinda sevincini dile getiren FKB Dershanesi Kurucusu Özgür Karaman: “Ögrencilerimizin bu basarisi bize çok büyük bir sevinç ve gurur yasatti” seklinde konustu.

KARAMAN: GURURLUYUZ

FEN, Anadolu, sosyal bilimler ve diger bazi meslek liselerine ög-renci yerlestirmek amaciyla yapi-lan ve ilkögretim 8. sinif ögrenci-lerinin girdigi Seviye Belirleme Sinavi (SBS) sonuçlari açiklandi. Sonuçlarin açiklanmasiyla büyük bir gurur yasadiklarini dile geti-ren FKB dershanesi kurucularin-dan Özgür Kahraman: “Egitim-ögretimin bir süreçtir. Ögrenciyi tanidikça bireye özgü farkli ög-retim modelleri gelistirebiliyoruz. Bunun en iyi göstergesinin de SBS sonuçlaridir. Dershanemizde 3 yildir egitim-ögretim gören Kazimpasa Ilkögretim Okulu ögrencilerinden Gizem Yetkin 484.108 Yerlestirme puani alarak Torbali 2.ve Torbali’da dershane-ye giden ögrenciler arasinda 1.si-rayi elde etmistir. Ayrica Gizem Çoban 476.034, Beste Payam 469.134, Aysen Göksu Sayin 464.024 yerlestirme puani alarak hakli gururumuz olmustur. Ögrencilerimiz aldiklari bu niteliklerle eminiz ki iyi okullara yerleserek ailelerini ve ögretmen-lerini mutlu edeceklerdir. Ayrica 30 ögrencimiz 400 puanin üzerin-de bir puan alarak  Anadolu lise-lerine girmeye hak kazanmistir. Bu basari tablosu bizleri ve veli-lerimizi ögrencilerimizin daha iyi bir gelecek elde edebilmeleri için oldukça umutlandirmistir. Bizler de ilçemizin egitim-ögretim sevi-yesini daha da yükseltebilmek için elimizden gelen çabayi gös-termekteyiz. Bu konuda velileri-mizin de takdirini görmek bizleri ayrica sevindiriyor. Biz de ögren-cilerimizin basarisi için elimizden gelen çabayi titizlikle gösteriyo-ruz. Umut ediyoruz ki diger sinav sonuçlarinin açiklanmasiyla bir-likte bu mutlulugumuz daha da artacaktir” dedi.

GIZEM: ÇOK MUTLUYUM

SBS maratonunda aldigi puanla hem ilçede hem de dershaneler arasinda birinci siraya yerlesen Gizem Yetkin: “Bana güvenen insanlarin güvenini bosa çikarma-digim için çok mutluyum. SBS gibi zorlu bir maratonda maddi-manevi sürekli yanimda olan aileme, basarimiz için ellerinden geleni yapan okul ögretmenleri-me,bu süreçte bana tüm destegi veren dershaneme ve ögretmenle-rime çok tesekkür ediyorum. Bu basarim bununla sinirli kalmaya-caktir. Ilerideki yasamimda daha çok basarilara imza atacagim” seklinde konustu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web