Büyük Torbalı

Fuhusa geçit yok!

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Fuhusa geçit yok!
203 Görüntüleme
11 Mart 2010 - 23:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ilçemizin girisindeki fuhus rezaletini ortaya koyan haberimizden sonra Savciliktan, Emniyete sorusturmaya hazirlik talimati verdi. Emniyet ve Jandarma devriyeleri arttirdi. Kaymakam: Ilçenin kanayan yarasi olan bu durum bitmeli.

DUN gazetemizin mansetinde ‘Ögrenciye fuhus pazarligi’ manseti ile Torbali’nin son yillarda bilinen fakat bir türlü konusulmayan rezalatlerden birisini gündeme getirmemiz ilçe kamuoyunda genis yanki uyandirdi. Ilçe girisinde, Ça-pak Kavsagi’nin 100 metre ilerisinde objektiflerimize lise ögrencilerinin hayat kadini ile pazarlik yapmasinin takilmasi Savcilik, Emniyet, Kayma-kamlik basta olmak üzere il-çedeki yetkilileri harekete ge-çirdi. Özellikle ögrencilerin bu duruma dahil olmasinin çok vahim oldugunu dile getiren yetkililer, bu sorunun ilçenin kanayan yarasi haline geldigi ve sonlandirilmasi gerektiginde hemfikir.

TALIMATLAR VERILDI

IZMIR-AYDIN Otoyolu üze-rinde gündüz vakti hayat ka-dinlari ile bazi erkeklerin fu-hus yaptigi yillardir bilinmesi-ne ragmen ‘zinanin suç sayil-mamasindan’ dolayi bir türlü önüne geçilemiyor. Ilçede Ke-malpasa yolu, Kusçuburun gi-risi, Yazibasi girisi basta ol-mak üzere birçok alanda özel-likle geceleri yaygin oldugu bilinen bu çirkin duruma, liseli ögrencilerin dahil oldugunun gazetemiz araciligi ile gözler önüne serilmesi yetkilileri ha-rekete geçirdi. Liseli ögrencilerin 18 yasindan küçük olmasi üzerine harekete geçen Nöbetçi Savcilik, Torbali Emni-yeti’nden söz konusu kisiler ve durum hakkinda arastirma ta-limati verdi. Sik sik sahit olduklari bu duruma yasal bos-luklardan dolayi müdahale edemediklerini söyleyen Ilçe Kaymakami Zeki Arslan, Emniyet ve Jandarma ile devriye-lerinin arttirilmasi için görüs-tüklerini söyledi. Ayrica Ilçe Milli Egitim Müdürü’ne okul-larda ‘cinsel egitimin’ arttirilmasi talimati da veren Arslan, “Liseli ögrencilerin pazarlikta adinin geçmesi ve olaya dahil olmalari resit olmayan bir çocugu istismar etmektir. Bu da suçtur. Adli sorusturmanin tamamlanmasini beklemek gerekir” dedi. Torbali Ilçe Emni-yet Müdürlügü yetkilileri de dün olay yerine giderek ince-lemelerde bulundu. Devriye-leri arttiran ekipler okul müdü-rü ve ögrencilerle de görüstü.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web