Büyük Torbalı

Full çektiler!

TEOG sonuçlarının açıklanması ile Torbalı’dan 120 soruya full yanıt veren iki öğrenci Türkiye birincisi oldu. Bahçeşehir’den Onur Ege Demirci ile Çetineller ve Başarı Etüt Merkezi’nden Öznur Elmastaş birinciliği paylaştı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Full çektiler!
273 Görüntüleme
04 Ocak 2017 - 9:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

TORBALI’DAN 2486 öğrencinin katıldığı TEOG sınavının sonuçları açıklandı. Bakanlıkça 23 ve 24 Kasım’da gerçekleştirilen TEOG birinci dönem ortak sınavlarının sonuçları, “e-okul Veli Bilgilendirme Sistemi” üzerinden duyuruldu. Açıklanan sonuçlara göre Torbalı’dan iki Türkiye birincisi çıktı. Bahçeşehir Koleji öğrencilerinden Onur Ege Demirci ile Çetineller Ortaokulu ve Başarı Etüt Merkezi öğrencilerinden Öznur Elmastaş 120 soruya tam yanıt vererek 700 puan ile Türkiye birinciliğini paylaştı. TEOG Bahçeşehir Okulları Torbalı Kampusu bu yıl da TEOG’da iddiasını sürdürdü ve TEOG’da Türkiye birincisi çıkardı. Bahçeşehir Okulları Torbalı Kampüsü Eğitim Öğretim Koordinatörü ve Kurucu Temsilcisi Yıldırım Baytekin TEOG sonuçlarıyla ilgili konuşmasında: “Bizim için başarının sınırı yok” sloganıyla yola çıkarak, sınavlarda da başarısını kanıtlamış olan Bahçeşehir Okulları Torbalı Kampusu olarak bulunduğumuz bölgede tek ve lider okul olmaya devam ediyoruz. TEOG sınavının açıklanmasıyla birlikte birinci olan öğrencimiz Onur Ege Demirci’yi ve tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.

BAŞARI ETÜT İDDİALI

Başarı Etüt merkezinin 8. Sınıf öğrencilerinden Öznur Elmastaş, 1. TEOG sınavından 120 soruda 120 doğru yaparak Türkiye birincisi oldu. Elmastaş Din Kültürü, Fen Bilimleri, Matematik, İnkılap Tarihi, Türkçe ve Yabancı Dil derslerinden çıkan 120 sorunun tamamını doğru cevapladı. Kurum Müdürü Ersan Özmüş, öğrencilerinin Türkiye birincisi çıkmasının ardından yaptığı açıklamada, “Eylül ayından itibaren uyguladığımız, her gün düzenli çalışmalarımız sonucunda öğrencimizin bu başarıyı elde edeceğinden zaten şüphemiz yoktu. Sadece resmi sonuçların açıklanmasının ardından duyurmayı bekliyorduk. Öğrencimizi birincilik madalyamız, çeşitli testler, soru bankaları ve deneme sınavları takviyeleri ile ödüllendirdik. 2. TEOG sınavında da öğrencimizden aynı başarıyı bekliyoruz. Ailesini ve Çetineller Okulu öğretmenlerine de teşekkürü bir borç biliriz. Kurumumuz diğer öğrencileri de yüzde 90’ın üzerinde bir başarı elde etmişlerdir” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web