Reklamı kapat
Reklamı kapat
Büyük Torbalı
Torbalı Haberleri
Büyük Torbalı

Geleceğin eğitimi bugün bahçeşehir koleji’nde

Kaliteli eğitimi Türkiye’de yaygınlaştırmak hedefiyle yola çıkan ve bugün kaliteli eğitim denince ilk akla gelen kurum olan ‘’Bahçeşehir Koleji’’ olarak Türkiye genelinde 60 ilde, 128 kampüste, 75 bini aşkın öğrencisi ve 11 binin üzerinde eğitim kadrosu ile her alanda başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor

05 Şubat 2020 - 11:55 'de eklendi ve 1649 kez görüntülendi. A+A-

Geleceğin eğitimi bugün bahçeşehir koleji’nde

Bahçeşehir Koleji İzmir Güney Kampüsü’nün bulunduğu konum, sahip olduğu fiziki imkânlar ve uyguladığı eğitim modelleriyle bölgenin eğitim üssü olmayı fazlasıyla hak ediyor. 2015 yılında eğitim – öğretime başladığı günden beri büyük başarılara imza atan Bahçeşehir Koleji İzmir Güney Kampüsü, Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise kademlerinde eğitim vermektedir.
Bahçeşehir Koleji İzmir Güney Kampüsü 5. yılına “eğitim kalitesinde” çıtasını yükselterek giriyor.
Bölgenin eğitimine kazandırdığı uluslararası vizyon ve öğrencilerinin akademik başarıları ile ön plana çıkan Bahçeşehir Koleji İzmir Güney Kampüsü, 2015-2016 eğitim öğretim döneminde bölgenin en büyük kampüsü olarak İzmir Güney’inde Pamukyazı-Tire- Selçuk yolu kavşak noktasında 46 bin M2 açık alan üzerinde 15 m2 kapalı alanıyla açılmıştı. Açıldığı ilk günden beri Bahçeşehir Koleji İzmir Güney Kampüsü ‘’kaliteli eğitimi’’ ile fark yaratmış. Başta Torbalı olmak üzere Gaziemir, Kemalpaşa, Menderes, Buca, Selçuk, Tire ve Bayındır’dan gelen öğrencilerle Bölgenin Eğitim ve Yaşam Kampüsü niteliğini kazanmıştır.
Kampüsün içerisinde 440 kişi kapasiteli konferans salonu, sanat atölyeleri, bilim müzesi, inovasyon laboratuvarı, fen laboratuvarı, bilgisayar laboratuvarı, robotik laboratuvarı, bale ve jimnastik salonu, kapalı spor salonu, açık spor tesisleri, 3D simülasyon dersliği ve 400 kişi kapasiteli yemekhane bulunuyor.
Ayrıca kampüste standartlara uygun kapalı spor salonu ve biri yarı olimpik yüzme havuzu olmak üzere 2 adet kapalı havuz ve buz pisti bulunmaktadır.

“Dünyayı değiştirecek tek şey eğitim!
Bahçeşehir Koleji İzmir Güney Kampüsü Müdürü Didem Öngel , ‘’21.yüzyıl becerileri ile donanmış öğrenciler yetiştirmek üzere tasarlanmış olan program sayesinde hem bugünün hem de geleceğin sorunlarını çözme yetisine sahip bireyler yetiştiriyoruz. Bahçeşehir Koleji olarak öncülüğünü yaptığımız STEM+A, KÖM, Kodlama ve Robotik, Çift Dilli Eğitim gibi eğitim modelleriyle öğrencilerimizi geleceğe eksiksiz hazırlarken, Ulusal Sınavlara Hazırlık sistemimizle akademik başarılarını en üst seviyeye taşıyoruz. Bahçeşehir Koleji öğrencileri, ulusal sınavlarda aldıkları başarılı sonuçlarla Türkiye’nin zirvesinde yer alıyor.’’ dedi
Öngel, Bahçeşehir Koleji İzmir Güney Kampüsü’nün fiziki imkanları, eğitim sistemindeki uygulamalarını ve Dünya vatandaşı vizyonunu anlattı. “Kaliteli Eğitim Her Çocuğun Hakkıdır’’ anlayışı doğrultusunda akademik ve sosyal başarı için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz, dedi. Bahçeşehir Koleji İzmir Güney Kampüsü öğrencilerine akademik, bilim, sanat, spor alanlarında ulusal ve uluslararası başarılara imza atacakları şekilde eğitim ve öğretim veriyoruz. Bahçeşehir Koleji İzmir Güney Kampüsü, Türkiye’nin en başarılı ve saygın kolejinden biri olma yolunda ilerlemektedir. Bunun için mutlu ve gururluyuz. Daha da iyisine ulaşmak için sağlam ve emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.
“Dünyayı değiştirecek tek şey eğitim! Bahçeşehir Koleji Cumhuriyetimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hedef gösterdiği muasır medeniyet yolunda durmadan çalışıyor. Öğrencilerimizi 21. yüzyıl becerileriyle donatıyor ve en iyisini yapabilmek için yoğun çaba harcıyoruz. Öğrenciyi kendi köklerinin bilincinde ama dış dünyaya da açık şekilde yetiştiriyoruz. Güçlü, saygın ve çağdaş yarının zengin Türkiye’sini ancak böyle yakalarız” ifadelerini kullandı.
“BAHÇEŞEHİR’ DE OKUL AİLEDİR”
Bahçeşehir Koleji İzmir Güney Kampüs Müdürü Didem ÖNGEL ,”Okul bir ailedir. Tıpkı aynı çatı altında yaşayan aile bireylerinin meydana getirdiği ve aynı duyguları paylaştığı , her birinin kendi toplumsal konumu içinde birbirlerini karşılıklı etkilediği , ortak bir kültür yarattığı , paylaştığı ve sürdürdüğü aile bireyleri gibi ; Veliler, öğrenciler, öğretmenler ve okul yönetimi de aynı hüznü sevinci paylaşabiliyorsa okul bir aile olur ve başarı gelir. Biz bu anlayışla işimizi yapıyoruz. O nedenle Bahçeşehir’de Okul Ailedir” dedi.

NİYE BAHÇEŞEHİR ?
Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Laleli’de üç derslikli bir dershane ile başlayıp bugün Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında kampüsleri ve eğitim merkezleri bulunan, Avrupa’nın en büyük eğitim kurumu. Bahçeşehir Koleji ve Uğur Okulları ile k12 düzeyinde Türkiye genelinde kampüsleri bulunan, kısa sürede Türkiye’nin en saygın üniversiteleri arasına giren Bahçeşehir Üniversitesiyle, BAU Global çatısı altında Wahsington ’dan Hong Kong’a kampüs ve eğitim merkezleriyle yalnızca Avrupa’nın en büyük eğitim kurumu değiliz; dünyanın en iyi eğitim kurumları arasındayız.

“İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİ ÜCRETSİZ YAZ AYLARI DİL KOLEJİNE GÖNDERİYORUZ”
Bahçeşehir Koleji İzmir Güney Kampüsü Müdürü Didem ÖNGEL ‘’Kanada’da Fulford Academy adıyla ilk yurt dışı kampüsümüzde Öğrencilerimize eğitimlerinin bir bölümünü bu okulda tamamlama ve çift diploma alma olanağı da sunduğumuz Kanada kampüsümüzde birçok milletten öğrencimiz öğrenim görüyor. Burada uygulanan müfredat, üniversite eğitimine ABD veya Kanada’da devam etmeyi düşünen öğrencilerimiz için de avantaj sağlıyor.’’
Her yıl Harvard’a gibi üniversitelere birkaç tane öğrenci göndermeyi arzu ettiklerini belirten ÖNGEL , “Washington’da üniversitemiz var, Almanya’da, Gürcistan’da üniversitemiz var. Dünyanın çeşitli noktalarında kampüslerimiz var. Dünyada eğitim öğretimin nereye gittiğini, ne olması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Fabrikasyon bir öğretim, fabrikasyon bir eğitim anlayışını bırakmak istiyoruz. Bırakmaya çalışıyoruz, terk etmeye çalışıyoruz. Kişiye özgü öğretimi yapmaya çalışıyoruz. Öğrencileri lise boyunca yazları çalıştırmak istiyoruz. Herhangi bir bilim insanının yanına gidecekler yaz ayları bir proje etrafında çalışacaklar. Yabancı dili mükemmel bir şekilde öğreteceğiz. Eğer öğrenciler isterlerse yaz ayları Toronto’daki dil okulumuzda, Washington’daki dil okulumuzda eğitim ücreti almaksızın, barınma ve uçak veliye dahil olmak üzere 1 aylık, 3 aylık, 1 dönemlik eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürme imkanına sahibiz.’’dedi

GELECEĞİN EĞİTİMİ BUGÜN BAHÇEŞEHİR KOLEJİ’NDE

Bahçeşehir Koleji İzmir Güney Kampüsü eğitime dijital boyut kazandıran birçok uygulama ile öğrencilerinin 21. yüzyıl ihtiyaçlarını algılayabilmelerini ve 21. yüzyıl becerileri ile donatılmalarını sağlıyor. Gelişen ve değişen teknolojiyi, geleneksel eğitim ile harmanlayarak, yeni nesil ile daha uyumlu bir eğitim modeline geçiş yapan Bahçeşehir Koleji, “MetodBox” uygulaması ile eğitimde verimliliği arttırmayı hedefliyor.
Günümüzde öğrenme anlayışı büyük ölçüde değişti. Robotlardan ve robotların yaptığı değişimlerden bahsediyoruz. Çocukların öğrenme biçimleri ve ihtiyaçları da değişiyor doğal olarak. Bahçeşehir Kolejlerinin “MetodBox” uygulaması tam da yeni ihtiyaçlara cevap veren bir uygulama. MetodBox, dijital bir eğitim platformu aslında.
Uygulamanın en büyük farkı yapay zekâ tabanlı bir dijital eğitim platformu olması. MetodBox’ın içinde konu anlatımları, soru anlatım ve çözümleri, görsel eğitim videoları, test içerikleri gibi yapılar var. Bunların haricinde dijital kitap okuma platformları da mevcut ve bu platformlar yabancı dil eğitimini büyük ölçüde destekleyen uygulamalar. Diğer platformlardan farklı olarak MetodBox’ın bir raporlama sistemi var. Öğrenciyi dijital ortamda takip ediyor. Öğrencinin izlediği tüm videoları, okul içerisinde veya dijital ortamda girdiği sınavları takip ederek, başarı grafiklerini çıkartıyor ve bunların neticesinde öğrencilere, onların ihtiyacına yönelik bir yönlendirme, tabiri caiz ise ‘koçluk’ yapıyor. MetodBox’ın çalışma prensibi sadece “dijital ortamda bu var ve sadece bunu izleyebilirsiniz” gibi değil. Örneğin uygulama öğrencinin bir sınava girdiğini ve bu sınavın sonucuna göre belirli konuları anlamadığını tespit ediyor. Yapay zekâ kısmı tam burada devreye giriyor, öğrenciye tespit edilen konu ile ilgili içerikler gönderecek şekilde işliyor. Eksik olduğu konuyu tekrar edebileceği, konu ile ilgili bilgisini pekiştireceği içerikler gönderiyor. Takip işini kolaylaştıran bir tarafı var. Öğretmen yine lider fakat MetodBox öğrencinin okul sonrası zamanını planlayabilmesine destek olan bir platform. Aynı şekilde veliler de bunu takip edebiliyorlar. Eğitim içerikleri ile ilgili geçirdiği süreyi, katıldığı uygulamaları takip edebilecekleri bir raporlama sistemi de hem velilere hem de okul yöneticileri ve öğretmenlere verilebiliyor.

STOYS uygulamasına ek olarak BK World dijital platformu ile de öğrencilerin ve velilerin bilgilendirilmesi, öğrencilerin akademik gelişim süreçlerinin hem kendileri hem velileri tarafından takip edilebilmesi, konuların ve sınavların takibi ve okul yayınlarının görüntülenebilmesi sağlanıyor.

TAM DONANIMLI DÜNYA VATANDAŞLARI YETİŞİYOR

Bahçeşehir Koleji’nin değerleri içerisinde dünya vatandaşlığı her zaman en önemli maddelerden biri. Dünya vatandaşı olmak demek, kendi temellerinden, kendi kültür ve değerlerinden temel alıp evrensel değerlere hâkim olmak ve bu değerler çerçevesinde dünyayı daha yaşanılabilir hale getirmek için çalışmak demektir. 21. yüzyıl becerileri ile donanmış öğrenciler yetiştirmek üzere tasarlanmış olan tasarlanmış olan Dünya Vatandaşlığı programı sayesinde hem bugünün hem de geleceğin sorunlarını çözme yetisine sahip bireyler yetiştirilir.

STEM+A

STEM+A (Science, Technology, Engineering, Mathematics + Art) eğitiminin temelinde farklı disiplinlerin birlikte kullanılması, proje hazırlanması ve projelerin üretime dönüşerek hayat geçirilmesi yer alıyor. Bir disipline ait özel bilgi ve becerilerin en az bir diğer Fen Teknoloji, Mühendislik ve Matematik disiplini ile bütünleştirilerek öğretilmesi olarak tanımlanan STEM eğitimi Bahçeşehir Koleji’nde bu hedefi bir adım ileri taşıyarak sanat ve tasarımı da bu alana ekliyor ve böylece STEM eğitiminin bütünsel yaklaşımını oluşturuyor.

STEM+A laboratuvarlarında kullanılan son teknoloji ürünler öğrencilere üretim tabanlı öğretim imkânı sunuyor. STEM+A eğitimi ile öğrencilerin nitelikli bir eğitim alması sağlandığı gibi ülkemizin küresel rekabet gücünün artması hedefleniyor.

FULFORD ACADEMY ÇİFT LİSE DİPLOMASI PROGRAMI

Üniversite eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilere Kanada, ABD ve İngiltere başta olmak üzere pek çok ülkede geçerli Ontario Secondary School Diploması alma olanağı sağlanıyor. Fulford Academy’nin çift dilli programına katılan öğrenciler iki yaz online, bir yaz Kanada’da bulunan Fulford Academy kampüsünde alınacak dersleri takip ederek Kanada’dan ikinci lise diplomasını alabiliyor.

YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARI SINAVI TAM HAZIRLIK SİSTEMİ

Bahçeşehir Koleji öğrencileri yükseköğretim kurumları sınavına kendileri için geliştirilen özel bir sistem ile hazırlanıyor. Bahçeşehir Koleji’nde uygulanan bu özel sistem sayesinde 11. Ve 12. sınıflarda cumartesi günleri dersler devam ediyor. Yarı tatilde de devam eden üniversite hazırlık çalışmaları, ağustos ayında üç haftalık hızlandırılmış program, haziran ayında ise iki haftalık kamp programı olarak uygulanıyor.

Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi öğrencileri yükseköğretim kurumları sınavında tercih edilen ilk üç üniversiteye %98.9 yerleştirme oranına sahiptir.

KAREM

Okuldaki psikolojik danışma ve rehberlik çalışmalarının tüm unsurlarını tek çatı altında toplayan KAREM, “Tanıma Değerlendirme”, “Gelişim”, “Kariyer Gelimi”, “Global Education Center” ve “Anne-Baba Okulu” başlıklarını kapsar.
Bahçeşehir Koleji’nde her bir öğrencinin kariyer gelişimi okulu başladığı günden mezun olduğu güne kadar uzman psikolojik danışmanlar tarafından bir bütün olarak değerlendirilir, takip edilir ve desteklenir. Bahçeşehir Koleji’nde öğrencileri doğru tanıma amacıyla psikolojik danışmanlar güvenilirliği ve geçerliliği olan test ve envanterler uygular, ilgili yaş düzeylerinde periyodik plânlı etkinlikler yapar, gözlem ve değerlendirmeler yapar ve öğrencilerin ihtiyaç duyduğu alanlarda bireysel ve grup psikolojik danışma hizmetleri verir.

KODLAMA VE ROBOTİK

Bahçeşehir Koleji’nde Kodlama ve Robotik eğitimi erken çocukluk döneminde başlar, ortaokul ve lisede devam eder. Yeni nesil üretim biçimlerinin disiplinler arası çalışmalar doğurması sebebiyle Bahçeşehir Eğitim Felsefesi de öğrencilerini disiplinler arası çalışmalarla destekler.

Bahçeşehir Koleji’nde Kodlama ve Robotik çalışmaları hem atölye çalışmalarıyla hem de derslere entegre şekilde uygulanır. Öğrenciler Lego setleri kullanarak basit makine mekanizmalarını öğrenir, hazırladıkları mekanizmaları sensörler ve motor kullanarak nasıl çalıştırabileceklerini, uygulamalı olarak keşfederler.

Arduino Setler ve MineCraft Education ile öğrenciler özgün tasarımlar üretir ve derslere entegre projeler geliştirir.

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME
Tüm kampüslerimizde eş zamanlı uygulanan ve eğitim süreci içerisindeki öğrenme düzeyini belirlemek amacıyla tasarlanan, AGİS, GDS, B-PISA, IS, LGS ve YKS Deneme Sınavları ile öğrencilerimizin konu bazında eksiklerini belirliyor, gerekli veli bildirimini yapıyor ve bu analiz sonucuna göre bireysel veya küçük gruplar halinde etüt çalışmaları yapıyoruz.

SOSYAL KULÜPLER
Öğrencilerimizin akademik anlamda kazandıkları başarıyı sosyal anlamda da geliştirmeleri ve özgüven kazanmaları için tasarlanan uygulamalı derslerde çok yönlü bireyler yetiştiriyoruz.

KODLAMA ve ROBOTİK

STOYS
Servis tabanlı okul yazılım sistemi ile öğrenciler dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar şifreleri ile okuldaki dersleri takip edebilir, ödevlerini STOYS üzerinden alabilirler. Böylelikle çeşitli nedenlerle okula gelemeyen öğrencilerin öğrenim süreci kesintiye uğramaz.
BK WORLD
BK World uygulaması ile öğrencilerin ve velilerin bilgilendirilmesini, öğrencilerin akademik gelişim süreçlerinin hem kendileri hem velileri tarafından takip edilebilmesini, konuların ve sınavların takibini ve okul yayınlarının görüntülenebilmesini sağlıyoruz.

ANAOKULU

HALF-DAY ENGLISH EDUCATION
Kampüsümüzde 3,4 ve 5 yaş öğrencilerimize yarım gün İngilizce uygulaması yapılmaktadır. Bu program dâhilinde yarım gün boyunca sınıfta, Sınıf Öğretmeni ile birlikte İngilizce Öğretmeni de yer alır.
HAYAL FABRİKASI
Reggio Emilia felsefesine göre çevre üçüncü öğretmendir ve zengin bir çevre çocuğun öğrenme sürecinde en önemli faktörlerden biridir.
MATHAZONE MATEMATİK PROGRAMI
Mathazone ile (Okul Öncesi Matematik Programı) öğrencilerimizin gelişim özelliklerine uygun olarak düşünce ve kavram becerilerini geliştiren eğlenceli ve eğitici matematik ormanında özel tasarlanmış etkinliklerimiz yer almaktadır.
OKUMA-YAZMA HAZIRLIK PROGRAMI
Bu program İlköğretim Sınıf Öğretmeni tarafından yürütülmektedir. Her hafta programa göre bir saat ses öğretimi yapılır.
İLKOKUL
DERS PROGRAMIMIZ
Standart İlkokul müfredatına ek olarak İngilizce, Almanca, İspanyolca, Kodlama ve Robotik, Bale ve Jimnastik, Sportif Koordinasyon, Yüzme, Buz Pateni, Yaratıcı Drama, Modern Dans ve Halk Oyunları derslerimiz program dâhilindedir.

YABANCI DİL EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ
Birinci sınıftan itibaren haftalık ders saatinin %20 – %25’ini kapsayan disiplinler arası entegre edilmiş dil eğitimi yaklaşımımızla (CLIL) İngilizce Eğitim Programımız ve ikinci sınıftan itibaren seçmeli Almanca ve İspanyolca İkinci Yabancı Dil Programımız sayesinde öğrencilerimizi çok dilli bireyler olarak yetiştiriyoruz.

MASTERFIRST PROGRAMIMIZ
Yaşam Becerileri Geliştirme Modüllerimiz dâhilinde Dünya Vatandaşlığı, Beslenme Okuryazarlığı, Finans Okuryazarlığı, Duygu Okuryazarlığı, Medya Okuryazarlığı, Hayal Fabrikası, Mutfak Akademi, Çocuklar için Felsefe, İletişim ve Sunum Becerileri derslerimiz yer alır.

ORTAOKUL
MENTORLUK SİSTEMİ
Öğrencilere, çalışma alışkanlıklarını kişisel özellik ve ihtiyaçlarına en uygun şekilde düzenlemeyi öğreterek kişisel plânlama ve değerlendirme becerisinin gelişimine katkıda bulunuyor ve motivasyonu sürekli kılıyoruz.
AĞIRLIKLI YABANCI DİL PROGRAMI
Hazırlık sınıfı niteliğindeki 5. sınıflarda 24 saatlik yoğun bir İngilizce eğitimi verilir. Akademik İngilizcenin temelinin atıldığı bu sınıfta İngilizce müfredatı dijital araçlarla zenginleştirilir ve uluslararası geçerliliği olan ölçme değerlendirme sistemi ile takip edilir.
SINAV GRUBU PROGRAMIMIZ
Öğrencilerin akademik seviyelerini belirlemek için yapılan Türkiye geneli sınavların analizlerine göre konu bazında eksiklikler tespit edilerek hafta içi ve hafta sonu telafi programları uygulanır.
LİSE

FULFORD ACADEMY ÇİFT DİPLOMA PROGRAMI

Üniversite eğitimine yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimize Kanada, ABD ve İngiltere başta olmak üzere pek çok ülkede geçerli Ontario Secondary School Diploması alma olanağı sunuyoruz.
MASTER6
Bireyin, yaşamın tüm alanlarına dair donanımlı bir şekilde gelişimini sağlayacak altı farklı modülden oluşan dünya vatandaşlığına geçiş programıdır.
APPLYBAU
Türkiye’nin ilk ve en yeni üniversite kabul modeli olarak birçok öğrenciye üniversitede istediği bölümde okuma şansı tanıyan ApplyBAU ve Bahçeşehir Üniversitesi’nin Bahçeşehir Koleji mezunlarına sunduğu ekstra burslar sayesinde Bahçeşehir Koleji mezunları Bahçeşehir Üniversitesi’nde ücretsiz okuma hakkı elde ediyor.

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Eğitim-Sen: Taleplerimizde art niyet aranmamalı Eğitim-Sen: Taleplerimizde art niyet ara...

Eğitim-Sen Torbalı Temsilciliği dün yayınladığı rapora ilişkin bugün de bir basın açıklaması yayınladı. Yayınlanan basın açıklamasında ...

Eğitim- Sen Torbalı Temsilciliği: Asıl sorunlar görmezden geliniyor Eğitim- Sen Torbalı Temsilciliği: Asıl s...

6 Eylül itibariyle yüz yüze eğitime geri dönülmesinin ardından geçen iki haftalık süreci değerlendirdiği bir rapor yayınlayan Eğitim-Se...

Pandeminin kırtasiyelere etkisi Pandeminin kırtasiyelere etkisi

Bahçeşehir Koleji İzmir Güney Kampüsü’nün bulunduğu konum, sahip olduğu fiziki imkânlar ve uyguladığı eğitim modelleriyle bölgenin eğit...

Giyimde 32 yıllık kalite: Barış Konfeksiyon Giyimde 32 yıllık kalite: Barış Konfeksi...

Sektördeki 32 yıllık tecrübesiyle yıllardır Torbalılara hizmet veren Barış Konfeksiyon okul kıyafetleri ve zengin ürün yelpazesiyle ilç...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
İzmir’de marketlerde “fahiş fiyat” denetimi İzmir’de marketlerd...

İzmir'de, son günlerde kamuoyuna yansıyan haksız fiyat artış...

Torbalı’da meslek sahibi olmayan kalmayacak Torbalı’da meslek sahibi ...

800’ü aşkın sanayi kuruluşunun bulunduğu Torbalı’da hem işsi...

Polikliniklere Park’ın adı törenle verildi Polikliniklere Park’ın ad...

Torbalı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin polikliniklerine baş...

Saadet, Torbalı’ya geliyor Saadet, Torbalı’ya geliyo...

Saadet Partisi Türkiye genelinde ‘Geçim İttifakı’ adı altınd...

Şanlıurfa Federasyonu’ndan İzmir’e davet Şanlıurfa Federasyonu’nda...

İzmir Şanlıurfa Federasyonu 22 Eylül günü Kültürpark’ta düze...

Süslü Kadınlar Torbalı’da gezecek Süslü Kadınlar Torbalı’da...

Yıllardır özgür kadınlar için düzenlenen Süslü Kadınlar Turu...

Eğitim-Sen: Taleplerimizde art niyet aranmamalı Eğitim-Sen: Taleplerimizd...

Eğitim-Sen Torbalı Temsilciliği dün yayınladığı rapora ilişk...

Kemalpaşa Kavşağı için resmi süre 400 gün Kemalpaşa Kavşağı için re...

AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Selman Günaydın, katıldığı pro...

Torbalı  Hareketlilik Haftası için ‘Okulla Pedalla’dı Torbalı Hareketlilik Haf...

İzmir Büyükşehir Belediyesi 16-22 Eylül tarihleri arasında b...

FOTO GALERİ
EĞİTİM HABERLERİ
VİDEO GALERİ
torajans-reklam-yan
Torbalı Web Tasarım