Büyük Torbalı

GELID start verdi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
GELID start verdi
272 Görüntüleme
09 Temmuz 2010 - 21:57
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TORBALI’NIN taninmis simalarindan olan, genç isletmeci Ibrahim Çetin’in ilçenin gençle-riyle birlikte kurdugu dernegin kuruculari ka-muoyuna tanitildi. Torbali Genç Liderler ve Girisimciler Dernegi adiyla kurulan ve kisa adi ise GELID olarak belirlenen dernegin kurucu yönetim kurulu üyeleri önceki aksam Torbali Belediyesi Aquapolis Yüzme Havuzu Tesisle-ri’nde düzenlenen bir yemekte bir araya geldi. GELID’in demokrasi ve insan haklari evrensel ilkelerine bagli, girisim, düsünce, inanç ve dü-sünce özgürlüklerine saygili, Atatürk’ün çagdas uygarlik hedefine ve ilkelerine sadik olarak top-lumsal yapinin gelismesine ve demokratik sivil toplum ve laik hukuk devleti anlayisinin yer-lesmesine yardimci olacagini belirten dernegin kurucu baskani Ibrahim Çetin, “Torbali’nin aydin gençleri dernegimizin çatisi altinda bulusacak” dedi

‘TORBALI’NIN GENÇ LIDERLERI GELID’DE YETISECEK’

DERNEGIN en önemli amaçlarindan birisi ola-rak Torbali’nin yönetimiyle ilgili her alan ve her kademede etkin görev alacak, Torbali’nin daha iyi yönetilerek siyasi, ekonomik ve sosyal ba-kimdan lider ilçe konuma tasinmasina katkida bulunacak vizyonda gençler yetistirmek görülü-yor. Torbali’nin her kesiminden, ilçesine hizmet etme anlayisina sahip, ahlakli ve nitelikli genç-leri bir araya getirmeyi hedeflediklerini belirten Çetin, “Uyelerin liderlik özelliklerini gelistir-meyi, üyeler arasinda her alanda dayanisma saglamayi ilke kabul ediyoruz. Torbali’nin genç liderlerini her alanda ve her kademede söz sahi-bi hale getirmeyi, topluma ve devlete hizmet et-me amaci dogrultusunda Torbali’nin yönetimin-de söz sahibi olacak nitelikte bir kadro olustur-mayi olmazsa olmaz görüyoruz” dedi.

‘GELID BIRÇOK FAALIYET GERÇEKLESTIRECEK’

GELID’IN gerçeklestirecegi faaliyetlerden de bahseden Ibrahim Çetin sunlari söyledi, “Uye-lerin ithalat, ihracat, yatirim ve isletmecilik ko-nularinda güncel gelismelerden bilgilenmesini saglamak ve istigal konularindaki mal ve hiz-met arzini kolaylastirmak üzere kurs, seminer, sempozyum, konferans, tetkik gezileri ve bunun gibi etkinlikler düzenlemeyi amaçliyoruz. Bu konularda uzmanlasmis kisi ve kuruluslarin kat-kisiyla raporlar hazirlamayi bunlari da üyelerin ve kamunun yararina sunmayi hedefliyoruz. Yurt içi ve yurt disindaki sergi ve fuarlar hak-kinda üyelerimizi bilgilendirecek, gerektiginde sergi ve fuarlar düzenleyecek veya bu fuarlara katilacagiz. Uyeler arasindaki iletisimin saglanmasi ve gelismelerden haberdar edilmesi için periyodik bülten veya dergiler çikaracagiz, mevcut yayinlarda ilan yoluyla tanitim ve duyurularda bulunacagiz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web