Büyük Torbalı

Genç müdür gözünü Izmir birinciligine dikti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Genç müdür gözünü Izmir birinciligine dikti
252 Görüntüleme
10 Şubat 2010 - 23:19
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali’nin en basarili okullarindan Anadolu Lisesi’nin yeni müdürü Sonay Arsal çitayi daha da yükseltmeye kararli

OKULLARIN ikinci döneme basla-masinin ardindan göreve yeni basla-yan okul müdürlerinden bir tanesi de Torbali Anadolu Lisesi Müdürü Sonay Arsal. Torbali Anadolu Lise-si’nin kendisinin birinci tercihi oldu-gunu belirterek okulun beklediginden çok daha iyi durumda oldugunu söy-leyen Arsal, Anadolu Lisesi’ni Iz-mir’in en iyi okulu yapmayi hedeflediklerini söyledi.

HEDEF BELIRLEDI
TORBALI Anadolu Lisesi’nin ken-disinin ilk tercihi oldugunu belirterek göreve basladiginda okulun bekledi-ginden çok daha iyi durumda oldugu-nu gördügünü söyleyen Arsal “Ilk tercihim Torbali Anadolu Lisesi ol-masina ragmen okul hakkinda çok fazla bilgi edinememistim. Fakat gö-reve basladigimda okulda gerekli her-seyin yapilmaya çalisildigini gördüm. Biz de yapilanlarin daha iyisini yap-mak ve Torbali Anadolu Lisesi’ni Iz-mir’in en iyi okulu olmasini sagla-mak istiyoruz. Egitim kadromuz da da hiçbir sikinti bulunmuyor. Okul olarak sosyal etkinliklere çok daha fazla önem verecegiz. Velilerimizle birlikte isbirligi yaparak çalismak istiyoruz. Ilk etapta okulumuzda çok acil yapilmasi gereken eksiklikler tes-pit ettik. Ilk olarak okulumuzun internet sitesini yenilememiz gereki-yor. Çünkü okulumuzun sitesi çok eski ve buradan okulla ilgili bilgilere ulasmak mümkün olmuyor. Daha sonra ögrencilerimizin yemek yedik-leri yemekhane ve kütüphanemizde eksiklikler varsa bunlari gidermek istiyoruz. Okulumuzu daha islevsel hale getirecek çalismalar yapacagiz. Geçtigimiz yil okulumuzun ÖSS’deki basari orani yüzde 68’mis. Ustelik tercih yapan ögrenciler çok iyi bölümlere yerlesmisler. Bu basarinin daha da artmasi için elimizden geleni yapacagiz. Okulumuzun kalitesi ne kadar artarsa talep o kadar artacak ve bu da okulun taban puaninin artmasini saglayacak” dedi.

Ögrencilerle kaynasti
1972 yilinda Mugla Fethiye’de dünyaya geldi. Ege Univer-sitesi Kimya Bölü-mü’nden 1992 yilinda birincilikle mezun olan Arsal, 1995-2005 yillari arasinda Aksaray Çatin Ilkögretim Okulu, Atatürk Lisesi ve Hazim Ku-lak Anadolu Lise-si’nde görev yapti. 2006-2009 yillari arasinda da Antal-ya Elmali Anadolu Lisesi’nde görev yapan Arsal, 2009 yilinin 7’inci ayinda Tire Kiz Teknik ve Meslek Lisesi’nde kimya ögretmeni olarak görev yapti. Arsal evli ve bir çocuk babasi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web