Büyük Torbalı

Genç nüfusumuz arttikça fastfood tüketimi artiyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Genç nüfusumuz arttikça fastfood tüketimi artiyor
201 Görüntüleme
23 Şubat 2010 - 23:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Nüfusunun yarisi gençlerden olusan Torbali’da fastfood ürünlerinin tüketimi her geçen gün artiyor. Sofram Döner Salonu’nun isletmecilerinden Nurcan Toslu fastfood ürünlerde kullanilan malzemenin çok önemli oldugunu söyledi

SON yillarda tüm dünyada ol-dugu gibi Torbali’da da fastfo-od ürünlerinin tüketimi her ge-çen gün artiyor. Ilçedeki po-tansiyeli degerlendirmek iste-yen Nurcan Toslu ve ev hanimi Senem Basaran dün Hükümet Caddesi’nde bulunan Sofram Döner Salonu ile hizmet ver-meye basladi. Döner, çig köfte ve balik çesitleriyle müsterile-rine hizmet vereceklerini belir-ten Toslu, amaçlarinin ilçe hal-kina en ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmet sunmak oldugu-nu söyledi.

FASTFOOD TUKETIMI ARTIYOR

BASTA ögrenciler olmak üze-re çalisan kisiler genellikle fastfood tarzi gidalarla beslen-meyi tercih ediyor. Daha kisa süre içinde hazirlanmasi nede-niyle disarida yemek yemek isteyen birçok kisinin tercihi olan fasfoodlar ekonomik ol-malari sebebiyle de ilgi görü-yor. Torbali’da fastfood tüketi-minin her geçen gün arttigini belirten isletme sahiplerinden Toslu “Torbali sürekli göç alan bir ilçe. Bu nedenle de nüfus hizla artiyor. Özellikle de genç kesimin fazla olmasi fastfood tüketiminin artmasini sagliyor. Çünkü bu tür gidalari daha çok gençler tercih ediyor. Amaci-miz herkese ve her bütçeye hi-tap edebilmek. Bu nedenle de döner çesitlerimizin yani sira çig köftemiz ve balik servisi-miz de olacak” dedi.

HIJYEN ÇOK ÖNEMLI

10 yildir yemek sektöründe çalistigini belirterek meslek hayati boyunca en fazla önem verdigi seyin hijyen oldugunu söyleyen Toslu “Halka hizmet verirken ilk önce amaç para kazanmak olmamali. Is yerleri tabiki ticarî amaçla açiliyor. Fakat önemli olan müsterilere en iyi hizmeti sunabilmek. Biz de bu nedenle halk sagligini da dikkate alarak kaliteli malze-melerle ürünlerimizi hazirliyo-ruz. Kaliteli hizmet verirken de bununla birlikte ekonomik hizmet vermeye de özen göste-riyoruz. Biz herkesin istedigi zaman rahatlikla karnini do-yurmasini saglamak istiyoruz. Burasi aile ortaminda bayanla-rin da rahatlikla gelebilecegi ve herkesin kendisini evinde gibi hissedebilecegi rahat bir mekân” seklinde konusarak sözlerini noktaladi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web