Büyük Torbalı

Güle güle Sezai Amca

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Güle güle Sezai Amca
291 Görüntüleme
22 Ocak 2010 - 23:11
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Torbali’nin son 50 yilina damga vuran önemli isimlerden olan eski meclis üyesi hayirsever Çetinel dün topraga verildi. Merhum’dan geriye imza attigi eserler ve katki sundugu hizmetler kaldi.

ILÇENIN ileri gelen taninmis simalarindan olan ha-yirsever çiftçi ve eski Belediye Meclis Uyesi Sezai Çetinel’in yasamina son vermesi tüm ilçeyi yasa bogdu. 82 yasindaki 3 çocuk babasi Çetinel’in naasi dün ikindi namazini müteakip Torbali Cami’nde kilinan cenaze namazinin ardindan topraga verildi. Çetinel’in naasi dün Torbali Mezarligi aile kabristan-ligina defnedilirken, yagan yagmur cenaze defin islemi sirasinda zor anlar yasatti. Sezai amca topraga verilirken oglu Demir Çetinel’in bir haylin bitkin ve üzgün oldugu görüldü. Torbali Cami’ndeki cenaze namazina Torbali Kaymakami Zeki Arslan, Torbali Belediye Baskani Ismail Uygur, Cumhuriyet Bassav-cisi Celal Tekin, Ilçe Emniyet Müdürü Yalçin Orhan, Saglik Grup Baskani Ismail Arslan, Torbali Devlet Hastanesi Bashekimi Senol Topçu, Torbali Ticaret Odasi Baskani Behçet Çinar gibi ilçenin ileri gelen-leri, sanayici, is adami ve çok sayida vatandas katildi.
Hayati hizmet ile geçti.

Torbali, Sezai Amcasi’ni ugurladi
Vefati ile tüm ilçeyi yasa bogan 82 yasindaki Sezai Çetinel gözyaslari arasinda topraga verildi. Cenaze merasimi siyaset,is, bürokrasi basta olmak üzere birçok kisiyi biraya getirdi.

TORBALI 2 gündür Sezai Amca’ya agliyor. Yapimi için 6 yil boyunca mücadele ettigi Adliye Sarayi’nin hizmete girmesinin ardindan henüz 1 ay geçen, hayirsever isadami ve eski Belediye Meclis Uyesi Sezai Çetinel’in yasamina son vermesi tüm ilçeyi yasa bogdu. 82 yasindaki 3 çocuk babasi Çetinel’in naasi dün ikindi namazini müteakip Torbali Cami’nde kilinan cenaze namazinin ardindan topraga verildi. Çetinel’in cenaze merasimi ilçenin ileri gelen-lerini, yakinlarini ve sevenlerini bu-lusturdu. Çetinel’in naasi dün Torbali Mezarligi aile kabristanligina defne-dilirken, yagan yagmur cenaze defin islemi sirasinda zor anlar yasatti. Sezai amca topraga verilirken oglu Demir Çetinel’in bir haylin bitkin ve üzgün oldugu görüldü.

EVINDEN CAMIYE KADAR OMUZLARDA TASINDI
ÖNCEKI gün vefat eden Sezai Çetinel, dün topraga verildi. Çeti-nel’in naasi, Adli Tip uzmanlari ta-rafindan incelendikten sonra dün ilk olarak Torbali Mahallesi’ndeki evine getirildi. Bir müddet sonra evinden camiye kadar omuzlar üzerinde tasindi. Torbali Cami’ndeki cenaze namazina Torbali Kaymakami Zeki Arslan, Torbali Belediye Baskani Ismail Uygur, Cumhuriyet Bassav-cisi Celal Tekin, Ilçe Emniyet Mü-dürü Yalçin Orhan, Saglik Grup Bas-kani Ismail Arslan, Torbali Devlet Hastanesi Bashekimi Senol Topçu, Torbali Ticaret Odasi Baskani Behçet Çinar gibi ilçenin ileri gelenleri, sanayici, is adami ve çok sayida vatandas katildi.
Çetinel, aile kabristanligina 13 yil önce ölen esi Ikbal Çetinel’in yanina defnedildi. Sezai amcanin ölümü tüm Torbali’yi büyük yasa bogarken, kuskusuz en çok üzülen oglu Demir Çetinel oldu. Cenaze töreni boyunca üzgün olan ogul Çetinel, bir hayli bitkindi. Defin islemlerinin ardindan, Demir Çetinel taziye dileklerini tek tek kabul etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web