Büyük Torbalı

Gülercan: Degistirmeye geliyorum

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Gülercan: Degistirmeye geliyorum
240 Görüntüleme
08 Şubat 2010 - 23:34
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TORBALI Esnaf ve Sanat-karlar Odasi’na kayitli 3 bin 579 esnaf yarin yeni yönetimi seçmek için sandik basina gidecek. Baskan adaylarindan Ruhi Gülercan Esnaf Odasi’na kesin degisimi saglamak, es-nafa deger verildigi bir yöne-timi saglayacaklarini söyledi. Seçime ‘Yesil’ renkli yönetim listesi ile gireceklerini söyle-yen Ruhi Gülercan ekip çalis-masina önem verdiklerini, il-çedeki her meslek dalindan esnafin temsil edildigi bir yö-netim olusturdugunu söyledi.

BILGI ÇAGINA AYAK UYDURMAK SART
“DEGISIMI saglamaya geli-yorum” diyen Ruhi Gülercan, ekibinin bilgi ve donanim ba-kimindan diger adaylarin bir adim önünde oldugunu söyle-di. Esnafin artik eski tarz yö-neticilik istemedigini söyleyen Gülercan, “Durmadan bahane üretenleri, yaptiklari islerde insanlara güven vermeyen insanlari degistirmeye geliyoruz. Vergi bile ödemeyen kisilerin yönetimde bulunmasina son vermek istiyoruz. Daha gü-venli, saglam kisilikli, düsün-celerin ortaya kondugu bir yö-netim anlayisi ile geliyoruz. Düsünsel ve yönetsel bir yapi olusturarak ilçeye ve ülkeye katki sunacak bir ekibimiz var. Biz bahane bulmuyoruz, çözüm üretiyoruz. Esnafin yönetime katildigi bir Esnaf Odasi olusturmak istiyoruz. Bunun için yönetime geldigi-mizde ilk isimiz esnaf Meclisi olusturmak olacak” dedi.

ESKI TARZ YÖNETICILIK RAFA KALKTI
ESNAFIN “Tek adam, eski tarz yönetici’ seklinde nitelen-dirilebilecek yönetimleri artik istemedigini; düsünen, üreten kisileri yönetimde görmek is-tedigini söyleyen Gülercan, “Insanlik tarihinin gelisme-sinde tek tip insanlarin gelis-meye ve çözümlere önayak olamadigini görüyoruz. Ge-lisim ve degisimim temeli düsünmekten geçer. Düsünen ve çözen insanlar yönetimde yer almali. Ayni zamanda eski tarz yönetimsel bilgilerle donatilmis insanlarin bilgi çaginda yeri kalmadi. Biz masa basinda yönetim degil, yerinde yönetim sözü veriyo-ruz. Düsünen, üreten bilgili bir ekip kurmaktaki amacimiz buydu. Seçimlerin çok dürüst ve anlayis çerçevesinde geç-mesini diliyoruz ve bu se-çimlerin Torbali esnafina ha-yirli olmasini diliyorum. Tor-bali esnafina da degisime katildigi için çok tesekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web