Büyük Torbalı

Günde bir kitap bitiren Kaan Türkiye birincisi oldu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Günde bir kitap bitiren Kaan Türkiye birincisi oldu
211 Görüntüleme
28 Nisan 2010 - 21:46
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

TORBALILI 8 yasindaki Kaan Akin Türkiye 1.’si oldu. Ilkögretim ögrencilerinin sinav basarisini arttirmak ve seviyeyi tespit etmek adina düzenlenen Salan Yayinlari Basaracagim Süreç Degerlendirme Sinavi’na katilan Kaan, ikinci si-niflar arasinda 14.740 kisiyi geride birakti. Sinavda sorulan 40 soru-nun tamamina da dogru cevap ve-ren Kaan’in bu basarisi ailesinde sevince yol açti.
Cengiz Topel  Ilkögretim Okulu 2/A sinifi ögrencisi minik Kaan, bu sinavla kendisini kanitladigini belirtti.

14.740 KISIYI SAFDISI BIRAKTI

ILKÖGRETIM ögrencilerinin egi-timdeki basarisini arttirma ve si-nav stresini yenmesi kapsaminda, ülke genelindeki okullarda uygula-nan Salan Yayinlari Basaracagim Süreç Degerlendirme Sinavi iki hafta önce yapildi. Türkiye’deki tüm ilkokullar arasinda gerçekles-tirilen sinava binlerce ögrenci ka-tildi. Bütün ikinci siniflar arasin-daki sinava tam 14.740 kisi katildi. 16 Türkçe, 12 Matematik ve 12 Hayat Bilgisi dersi sorularinin so-ruldugu sinavda, tüm sorulara dog-ru cevap veren Akin Türkiye birin-cisi oldu. Sinavdaki 40 sorunun tamamina dogru yanit veren tek ögrenci olan Cengiz Topel Ilkög-retim Okulu ögrencisi Kaan Akin, büyük bir basari elde etti.

AILESI VE ÖGRETMENLERI KAAN’LA GURUR DUYUYOR

TEPEKÖY Mahallesi’nde ikamet eden Türkan – Nihat Güneri, torun-larinin büyük basarisi nedeniyle onunla gurur duyduklarini be-lirtti. Torununun her gün dü-zenli bir sekilde ders çalisti-gini ifade eden anneanne Türkan Güneri, “Her gün en az bir okuma kitabi bitiri-yor. Basarisindaki en büyük katki sistemli çalismasindan kaynaklaniyor. Torunumla gurur duyuyor ve basarilari-nin devamini diliyorum. Torunumun bu basarisinda sinif ögretmeni Kemal Me-letli’nin katkisi da çok büyük ve bu katkisindan dolayi ona tesekkür ediyorum” dedi. Tür-kiye birincisi oldugu için çok mutlu oldugunu dile getiren Kaan Akin, “Umuyorum ki iler-leyen günlerde de bu basarinin de-vamini elde etmeye devam edece-gim. Aileme bu sevinci yasattigim için çok mutluyum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web