Büyük Torbalı

Gururlu ve mutluyum

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Gururlu ve mutluyum
224 Görüntüleme
11 Şubat 2010 - 23:03
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

ÖNCEKI gün yapilan genel kurulda 805 esnafin oyu ile yeniden baskan seçilen Sezai Tamer, dün gün boyu tebrik ziyaretlerini kabul etti. 3. dö-nem baskanlik görevini yapa-cak olan Sezai Tamer, tüm esnafa tesekkür etti. Hizmet-lerine kaldigi yerden devam edecegini söyleyen Baskan Tamer, “Gururlu ve mutlu-yum” seklinde konustu.

ESNAFIN YANINDA OLACAGIZ
TORBALI Esnaf ve Sanat-kârlar Odasi’na bagli 1765 esnaf önceki gün sandik basi-na gitti. Mevcut Baskan Sezai Tamer’in yeniden aday oldugu genel kurulda, eski Baskan Ruhi Gülercan ve Halil Gülcü de baskanlik için yaristi. 805 esnafin oyunu alan Sezai Tamer yeniden baskanliga seçildi. Sonucun kendisi için sürpriz olmadigini söyleyen Tamer, “Genel kurul öncesi en çok ‘yaptiklarim yapacak-larimin teminatidir’ diyorduk. Esnaf sandikta bu söylemi-mizin ne kadar dogru oldugu-nu gösterdi.
Esnafin bana ve ekibime duy-dugu güvene layik olmak için yolumuza aynen devam edecegiz. Dün nasil esnafin yanindaysak yarin da ayni sekilde olacagiz” dedi.

ESNAFIN ÖNUNU AÇACAK PROJELER
YENI dönemde esnafin önünü açacak, canlandiracak projele-re agirlik vereceklerini söyle-yen Sezai Tamer, “Esnafi-mizin önünü açacak her türlü girisime dâhil olmaya, öncülük etmeye haziriz. Es-nafimiz nasil genel kurulda bize ve hizmetlerimize sahip çiktiysa biz de ayni sekilde davranmaya devam edecegiz. Genel kurula katilan ve sorun-suz bir seçim geçirmemizi saglayan tüm esnafimiza tesekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web