Büyük Torbalı

Hanim’in takilari, Bihter’in kolyesi, Ferhunde’nin yüzükleri

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hanim’in takilari, Bihter’in kolyesi, Ferhunde’nin yüzükleri
566 Görüntüleme
26 Ocak 2010 - 23:23
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Unlü dizilere sponsor olan ünlü taki firmalarinin reklam aralarindan sonra örneklerini izleyiciye sundugu takilar yogun ilgi görüyor. Bayanlar özellikle dizilerdeki basrol oyuncularinin takilarindan istiyor

SON dönemde oldukça popü-ler olan televizyon dizileri, sponsorluk yoluyla firmalarin tanitim araci oldu. Dizilere sponsor olan onlarca firmanin ortak amaci, satislarinin yani sira bilinirlik ve markaya olan güvenilirligi artirmak. Bundan 2 yil önce Siemens Mobile’in Asmali Konak’a, Altinbas’in Zerda’ya, Atasay’in Bir Istan-bul Masali adli dizilere spon-sor olmasiyla gündeme gelen bu alan, son dönemde oldukça popüler bir hal aldi. Dizilere ana sponsorluk yapan firmalar arasinda, Gülaylar Altin, Altin-bas, Assos ve Atasay gibi ünlü altin firmalari bulunuyor.
Altin yatinin yükselmesi taki-ya düskün olan bayanlari altin takidan uzaklastiramadi. Altin takilardan vazgeçemeyen ba-yanlar çözümü daha hafif ve ekonomik takilari tercih et-mekte buldu. Önceki yillarda ili gören agir modeller yerine artik daha zarif,modern ve ekonomik takilar ilgi görmeye basladi. Torbalili bayanlarin taki seçimlerini yapmalarinda-ki en büyük etkenin dizi önle-rinde yayinlanan taki reklam-larinin ve dizi karakterlerin kullandigi takilarin belirledigi-ni belirten Orhan Kurt Kuyum-culugun yetkililerinden Mesut Kurt, ilçe halkinin alyans seçi-minde çok titiz davrandigini söyledi. Bayanlarin taki seçim-leridde büyük degisiklikler ol-dugunu vurgulayan Kurt, ilçe-deki erkeklerin çok büyük bir kisminin altin taki kullanmadi-gini söyledi.

DIZILER BELIRLEYICI
BAYANLARIN altin taki se-çimlerini en fazla etkileyen un-surun dizilerden önce yayinla-nan taki reklamlari oldugunu belirterek su siralar Torbalili bayanlar arasinda en popüler takilarin Bihter kolyeleri oldu-gunu söyleyen Kurt “Su anda Bihter kolyelerine olan talep çok fazla. Bu ürünler yok sati-yor. Bunun disinda bayanlar tarafindan çok sevilen dizilerin öncesinde tanitimlari yapilan takilara olan talep günden gü-ne artiyor. Bunun disinda artik daha hafif takilar tercih edili-yor. Tercihlerin agir takilar ye-rine hafif takilara dogru yönel-mesindeki en büyük etken altin fiyatinin çok yükselmesi. Artik toptancilar dahi agir modelleri satisa çikarmiyor” dedi

HAYALET ZINCIRLER
BAYANLARIN taki seçimle-rinde büyük degisiklikler oldu-gunu belirten Kurt “Günümüz-de bayanlar hayalet zincir de-digimiz tek tasli kolyeleri kul-lanmayi tercih ediyor. Bunun yani sira tüle takilan madalyon seklindeki kolye uçlari da ol-dukça revaçta. Fakat bu ma-dalyonlarin belirli bir müsteri kitlesi var. Ugur böcekli kolye-ler de bayanlarin ilgisini çeken modellerden. Ayyildizli kolye-ler de bu yilin favori ürünlerin-den biri. Bunun yani sira geçti-gimiz yillarda çok ilgi gören sosyete gözü dedigimiz nazar boncuklu kolyeler artik tercih edilmiyor. Torbalili bayanlar takilarda siradanliktan degil farkliliktan yana” dedi.

ALYANS KONUSUNDA SEÇICILER
YUZUKLERDE ilçedeki ba-yanlarin da favorisinin tek tastan yana oldugunu belir-ten Kurt “Yüzüklerde müs-terilerimize bol çesit sunu-yoruz. Fakat en yogun ilgiyi her zaman oldugu gibi tek taslar görüyor. Torbalililar alyanslar konusunda da ol-dukça titiz. Bu konuda çok seçici davranan ilçe halki paraya degil kaliteye önem veriyor. Çünkü kendileri için çok özel olan alyanslar tek bir kez aliniyor. Bu yüzden de en iyisi olmali diye dü-sünülüyor. Özellikle el isi tarzi alyanslar ilgi görüyor”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web