Büyük Torbalı

Havuz mevsimi açildi, kurslar basliyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Havuz mevsimi açildi, kurslar basliyor
372 Görüntüleme
01 Nisan 2010 - 22:16
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

7 yildir Baris Yapi Sitesi karsisinda faaliyet gösteren Aquakeyf Yüzme Havuzu’nda sezon açildi. Havuzun müdürü Sedat Yigci, sezon üyeligi ile çok cazip avantajlardan faydalanilabilecegini söyledi

YUZME havuzlari yaz aylarinin vazgeçilmez mekânlaridir. Eglen-ce ve çesitli aktivitelerin bulundu-gu havuzlar günün ya da haftanin stresini atmak isteyenlerden yo-gun ilgi görür. Ilçede faaliyet gösteren Aquakeyf Yüzme Havu-zu, 7 yildir Baris Yapi Sitesi kar-sisinda müsterilerine hizmet ve-riyor. Tamamen aile ortami olma-si nedeniyle belirli bir müsteri potansiyeline sahip olan havuzda eglence disinda dügün organizas-yonlari için basvurular da oldukça yüksek. Erkan ve Ercan Aksoy tarafindan isletilen havuzun mü-dürü Sedat Yigci, sezon üyeligi ile çok cazip avantajlardan fay-dalanilabilecegini belirterek bu yil havuza olan talebin artmasini beklediklerini söyledi.

SEZONLUK UYELIK
HAVA sicakliklarinin artmasiyla birlikte Torbalililara 7 yildir hiz-met veren Aquakeyf’te de hazir-liklar hizlandi. Hava kosullarina bagli olarak havuzun 15 Nisan tarihinden itibaren hizmete gir-mesi planlaniyor. Uyelik siste-miyle de hizmet veren havuzda bu yil üye sayisinin arttirilmasi hedefleniyor.1000 m²’lik bir alan-da yari olimpik bir yüzme havuzu ve 2 su kayagiyla hizmet verdik-lerini söyleyen Yigci ”Havuzu-muzdan yararlanmak isteyenler bize sezonluk üye olabiliyor. Böylece çok uygun avantajlardan yararlanabilen üyelerimiz sezon bitene kadar diledikleri kadar havuza girebiliyor. Havuzumuzda ayrica Temmuz ayinda baslayan ve 2 ay boyunca devam eden yüz-me kurslari oluyor. Bu yil da Tur-han Acar havuzumuzda kurs vere-cek. Bu kurslar da ilçe halkindan yogun ilgi görüyor” dedi.

DUGUN ORGANIZASYONLARI
YAZ dügünlerinde organizasyon için tercih edilen mekânlarin ba-sinda havuzlar geliyor. Aquakeyf olarak dügün organizasyonlariyla da hizmet verdiklerini ve bu anlamda yaklasik 500 kisilik ka-pasiteye sahip olduklarini söyle-yen Yigci ”Dügün organizasyon-larinda çok yogun bir talep var. Tamamen aile yeri olmasi nede-niyle belirli bir müsteri potansiye-line sahibiz. Güvenli bir ortam olmasi nedeniyle gerek dügünler gerekse eglence amaciyla tercih edilen bir mekâniz. Geçtigimiz yil havuza olan talepte biraz düsüs olmustu. Fakat bu yil yine önceki yillarda oldugu gibi yogunluk olacagini düsünüyoruz” seklinde konustu.

AKSAMLARI GRUPLAR KIRALAYABILIYOR
ÇARSAMBA günlerinin sadece bayanlara yönelik oldugunu ve bunun yani sira gruplarin aksam saatlerinde havuzu kiralayabildik-lerini söyleyen Yigci “Gruplara ki-ralama imkâni sunmamiz nede-niyle aksamlari yogunluk çok da-ha fazla oluyor. Ayrica genel ola-rak müsteri sayimiz hafta sonla-rinda daha fazla. Tabii ki üyeleri-miz haftanin 7 günü havuzdan ya-rarlaniyor. Ayrica havuzumuzda aksam indirimlerimiz de var. Müs-terilerimiz çok uygun fiyatlarla ha-vuzun keyfini çikariyor” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web