Büyük Torbalı

Hedef 2. lig, rakip Yozgat

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hedef 2. lig, rakip Yozgat
166 Görüntüleme
10 Mayıs 2010 - 21:59
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ekstra Play-Off’a kalan Torbalispor’un rakibi belli oldu. Torkos, Yimpas Yozgatspor’la pazar günü Mugla Atatürk Stadyumu’nda karsilasacak.

3. Lig Yükselme Grubu’nu 5. sirada tamamlayarak Ekstra Play-Off’a kalan Torbalispor’-un rakibi belli oldu. TFF 2. Lig’e yükselecek üçüncü ve son takimin belirlenecegi TFF 3. Lig Play-Off maçlarinin kuralari dün Türkiye Futbol Federasyonu’nun Istinye bina-si’nda çekildi. Çekilen kura sonrasinda Torbalispor, 3. Lig 4. Klasman Grubu’nu lider olarak tamamlayan Yimpas Yozgatspor’la eslesti. Torkos, Yozgatspor’la pazar günü Mugla Atatürk Stadyumu’nda karsilasacak. Rakiplerinin kim oldugunun önemli olmadigini söyleyen Adnan Özbagci, he-deflerinin 2. Lig’e çikmak ol-dugunu belirtti.

BUYUK BASARIYA IMZA ATILDI

2009-2010 sezonunda 3. Lig 2. Grubunda mücadele eden Torbalispor, ilk haftadan itiba-ren oturdugu liderlik koltu-gundan hiç inmedi ve sampi-yonlugunu ilan etti. Kulüp ta-rihinde bir ilki gerçeklestire-rek sampiyon olan takim, 2. Lig’e çikabilmek için Yüksel-me Grubu’nda mücadele et-meye hak kazandi. Ligde inisli çikisli bir performans ortaya koyan Torbalispor son hafta büyük bir sevinç yasadi. Eks-tra Play-Off’a kalan son takim olabilmek için Anadolu Uskü-dar’la mücadele eden Torkos, Darica Gençlerbirligi’ne yenil-mesine karsin rakibinin de maglup olmasiyla birlikte averajla Play-Off’lara kalmayi basardi. 2. Lig’e çikan son takim olmak için mücadele edecek olan Torkos’un ilk ra-kibi oldukça disli. Bir zaman-larda Turkcell Süper Lig’de mücadele eden Yimpas Yoz-gatspor’la karsilasan Torbali-spor’da hedef galibiyet.

RAKIPLER BIZI ILGILENDIRMIYOR

EKSTRA Play-Off’lara kal-diklari için oldukça mutlu ol-duklarini dile getiren Teknik Direktör Adnan Özbagci: “Play-offlardaki her takim gibi hedefimiz 2. Lig. Rakiplerin kim oldugu bizi ilgilendirmi-yor. Bizim ne yapacagimiz önemli. Karsilasmalarin Mug-la’da yapilacak olmasi bizim için ayri bir avantaj olacak. Çünkü biz Muglalilari, Mugla-lilarda bizleri çok seviyor. Kendi evimizde mücadele edecegiz. Heyecanla pazar gü-nünü bekliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
KÖŞE YAZARLARI
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Tüm Hakları Saklıdır. Torbalı Web